Samsung Gaming Hub (źródło: Samsung)
Samsung Gaming Hub (źródło: Samsung)

Samsung Gaming Hub puchnie do prawie 3000 gier

Samsung Gaming Hub nawiązał partnerstwo z Antstream Arcade i Blacknut. Platforma gamingowa Smart TV i Smart Monitor dozbraja się w setki tytułów arcade i rodzinnych.

Koreański gigant przoduje na wielu polach

Koreański potentat elektroniki ma się w tym roku świetnie, wprowadzając nowe smart monitory, potężne telewizory i regularnie atakując portfele klientów nowymi promocjami. Teraz dobrą nowiną zostali obdarzeni fani platformy do streamingu gier dostępnych na najnowszych modelach telewizorów i monitorów.

Samsung Gaming Hub to potężna platforma gier w chmurze, łącząca wielu partnerów przy pomocy jednego serwisu. Efekt? Właściciele telewizorów Samsung mogą skorzystać z bogatej oferty  Xbox Cloud Gaming (kiedyś xCloud), NVIDIA GeForce NOW, Utomik czy Amazon Luna, a od dziś Antstream Arcade i Blacknut. Łącznie daje to użytkownikom serwisu prawie 3000 gier.

Dzięki Antstream Arcade i Blacknut sprawiliśmy, że gra jest jeszcze łatwiejsza. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to podnieść pilota do telewizora Samsung, aby cieszyć się takimi tytułami, jak „Pac-Man” i „Kto chce zostać milionerem?”, lub sparować kontroler Bluetooth, aby uzyskać dostęp do tysięcy światowej klasy gier z różnych gatunków.

Mike Lucero, szef działu zarządzania produktami w dziale gier Samsung Electronics

Posiadacze Samsunga mają w czym przebierać

Antstream Arcade to największa na świecie usługa gier retro w chmurze, która zapewnia graczom dostęp do ponad 1400 klasycznych gier i 500 mini-wyzwań. W ich ofercie znajdują się takie hity, jak „Galaga”, „Dig Dug” i „Double Dragon”.

Antstream Arcade oferuje obecnie 12-miesięczny dostęp do platformy za dolarów. Dodatkowo, aby uczcić współpracę, Antstream zorganizuje globalny turniej Samsunga w klasycznej platformówce Spin Master, w którym będzie można wygrać dożywotnią subskrypcję Antstream i wziąć udział w losowaniu jednej z trzech rocznych subskrypcji.

Blacknut natomiast to internetowa usługa przesyłania strumieniowego gier wideo, oferująca ponad 500 gier premium dla całej rodziny, pięciu jednocześnie dostępnych profili graczy oraz biblioteki gier dostępnych na różnych ekranach. Wyselekcjonowany i wyposażony w opcjonalną kontrolę rodzicielską katalog gier Blacknut oferuje również szeroką gamę opcji dla młodszych użytkowników.

Z okazji nawiązania współpracy Blacknut oferuje nowym użytkownikom 15-dniowy bezpłatny okres próbny.