Promocja Samsung (Źródło: https://news.samsung.com/pl/startuje-cashback-na-soundbary-samsung-az-do-900-zlotych-zwrotu)
Promocja Samsung (Źródło: https://news.samsung.com/pl/startuje-cashback-na-soundbary-samsung-az-do-900-zlotych-zwrotu)

Do 900 złotych zwrotu przy zakupie soundbara Samsunga!

Wystartowała promocja na wybrane soundbary Samsunga. W zamian za opinię o najpotężniejszych zestawach muzycznych, sklepy zwracają do 900 złotych.

Solidne soundbary

Koreański potentat elektroniczny znany jest z bardzo szerokiej gamy sprzętu RTV i AGD: od inteligentnych monitorów i lodówek wyposażonych w sztuczną inteligencję, po potężne telewizory. Znany jest także z dobrych promocji na swoje urządzenia, a wczoraj wystartowała najnowsza, związana ze znanymi i bardzo dobrze ocenianymi soundbarami serii Q oraz Ultra Slim.

Chodzi tu o soundbary HW-Q990B, HW-Q990C, HW-S800B i HW-S801B. Pierwsze dwa to tegoroczne flagowce, zapewniające dźwięk przestrzenny 11.1.4 z 11 kanałami równomiernie rozprowadzającymi dźwięk, 1 niskotonowym i 4 skierowanymi ku górze. Bezprzewodowe zabawki podkręcają dodatkowo wrażenia funkcją Q-Symphony, która pozwala jednocześnie wykorzystywać i optymalizować głośniki telewizora i soundbara, zapewniając bardziej harmonijne i potężniejsze brzmienie. Dzięki temu soundbary Q-Serii tworzą fajny duet z telewizorami Samsung Neo QLED, QLED, OLED czy Crystal UHD.

Za modele serii Q można otrzymać 900 złotych cashbacku.

Samsung HW-Q990C/EN (Źródło: Samsung)
Samsung HW-Q990C/EN (Źródło: Samsung)

HW-S800B i HW-S801B natomiast to soundbary Ultra Slim z minimalistycznym designem i smukłą obudową. Oba modele oferują Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny w formacie 3.1.2. Oznacza to, że 3 kanały równomiernie rozprowadzają dźwięk: 1 niskotonowy, odpowiadający za głębokie basy zaś 2 pozostałe dwa kierują dźwięk ku górze. Głośniki również zostały wyposażone w popularne rozwiązania — Q-Symphony i bezprzewodowe Dolby Atmos.

Za modele serii Ultra Slim można otrzymać 600 złotych cashbacku.

Do 900 złotych zwrotu przy zakupie soundbara Samsunga!
Samsung Ultra Slim HW-S801B (źródło: Samsung)

Proste zasady cashbacku

Jak skorzystać z promocji? Po zakupie soundbara w okresie od 29 maja do 2 lipca 2023 roku w wybranej sieci sprzedaży: EURONET, Media Expert, Terg, x-kom, Media Markt, Samsung Brand Stores oraz Audiocolor i samsung.pl, należy podzielić się swoją opinią na temat sprzętu.

Opinia powinna zawierać minimum 250 znaków wraz ze spacjami, ocenę zadowolenia Uczestnika w skali 1-5 oraz musi wyraźnie wskazywać na jej związek z Promocją poprzez dodanie oznaczeń (hasztagów) #PromocjaSoundbarySamsung #KupNapiszOpinieOtrzymajZwrot. Należy także zrobić zdjęcie lub zrzut ekranu pozostawionej opinii, które przydadzą się do późniejszej rejestracji.

W kolejnym kroku należy dokonać rejestracji na dedykowanej stronie w terminie nie późniejszym niż 14 dni od daty zakupu, postępując zgodnie z podanymi instrukcjami. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia zwrot zostanie dokonany na podany numer rachunku bankowego.

Promocja trwa od 29 maja do 2 lipca 2023 r. lub do wyczerpania puli zwrotów przeznaczonych do promocji. Szczegółowe informacje o promocji dostępne są w regulaminie na stronie.