Power Audio MX-T70 (źródło: Samsung)
Power Audio MX-T70 (źródło: Samsung)

Wybrane soundbary i Power Audio Samsunga w promocji

Samsung wystartował dzisiaj z nową promocją na wybrane produkty, a wśród nich dwa soundbary i głośnik Power Audio.

Dwa soundbary w promocyjnych cenach

Najnowsza promocja na urządzenia audio właśnie wystartowała w sklepach partnerskich firmy Samsung i będzie trwała do 2 kwietnia 2023 roku. W ofercie pojawiły się dwa soundbary oraz głośnik.

Soundbar Q600B oferuje technologię Dolby Atmos/DTS:X, dzięki której emitowany dźwięk jest przestrzenny, co wzmacnia doznania płynące z oglądanych produkcji czy podczas gier. Soundbar ten otrzymał również dostęp do funkcji Q-Symphony, pozwalającej na uzyskanie harmonijnego brzmienia głośników telewizora oraz soundbara, a także do automatycznej regulacji i adaptacji dźwięku, poprzez przeprowadzanie analizy sygnału dźwięku. Soundbar Q600B dostępny jest teraz w sklepach partnerskich w obniżonej cenie w wysokości 1399 złotych.

Soundbar HW-Q600B (źródło: Samsung)
Soundbar HW-Q600B (źródło: Samsung)

W promocji znalazł się również drugi soundbar HW-B550, który także pozwala na uzyskanie przestrzennego dźwięku w domowych wnętrzach w Standard Dolby Audio/DTS Virtual:X, a także zyskał wzmocniony, głęboki bas. W zestawie umieszczono też bezprzewodowy subwoofer. Urządzenie ma funkcję inteligentnego dźwięku, pozwalającą na zoptymalizowanie dźwięku każdej oglądanej produkcji filmowej czy programu. Producent nie zapomniał o graczach, wprowadzając tryb gry z technologią Cross-talk cancellation. Soundbar HW-B550 dostępny jest teraz w obniżonej cenie wynoszącej 899 złotych w sklepie Neonet oraz RTVeuroAGD.

Soundbar HW-B550 (źródło: Samsung)
Soundbar HW-B550 (źródło: Samsung)

Imprezowy głośnik Samsunga z mocnym basem i LEDowymi światłami

W promocji znalazł się również głośnik Power Audio MX-ST50B o mocy 1500 W z dostępem do dwukierunkowego dźwięku, co pozwala na uzyskanie scenicznego brzmienia wypełniającego całą przestrzeń. W głośnik został wbudowany subwoofer oraz funkcja wzmacniającą basy, co pozwala na spotęgowanie niskich tonów.

Power Audio MX-T70 (źródło: Samsung)
Power Audio MX-T70 (źródło: Samsung)

Power Audio MX-ST50B zyskał dostęp do trybu karaoke, którego działanie oparte jest o dwa wejścia mikrofonowe oraz trybów oświetlenia, co możliwe jest dzięki wbudowanym LEDowym światłom. Samsung wyposażył swój sprzęt w możliwość grupowego odtwarzania muzyki z różnych urządzeń jednocześnie. Power Audio MX-ST50B dostępny jest teraz w sklepie MediaExpert w cenie 1399 złotych, obniżonej z 1790 złotych.