Samsung dorzuca gratisy przy zakupie odkurzacza bezprzewodowego

Samsung dorzuca gratisy przy zakupie odkurzacza bezprzewodowego

Sprzątanie nie należy do najprzyjemniejszych obowiązków, a wiele osób na samą myśl o konieczności sięgnięcia po odkurzacz przewraca oczami. Samsung pragnie umilić obowiązki domowe swoim klientom i uruchomił nową promocję, w ramach której przy zakupie odkurzacza można otrzymać do niego dodatkowe akcesoria.

Nowy rok, nowy odkurzacz

Jeśli wśród waszych postanowień noworocznych znalazło się systematyczne sprzątanie mieszkania, a już po tygodniu macie złe przeczucia odnośnie realizacji tej obietnicy, być może warto zastanowić się nad nowym odkurzaczem. W ostatnich latach sporą popularność zdobyły ręczne odkurzacze bezprzewodowe. Zapewniają one większy komfort, a efektami sprzątania nie odstają od tych klasycznych.

Dzięki zastosowaniu wysokiej mocy ssącej, odkurzacze ręczne są skuteczne zarówno podczas czyszczenia podłóg, jak i dywanów, a zaawansowane systemy filtrów pozwalają spać spokojnie alergikom. Wykorzystanie baterii do zasilania urządzenia umożliwiło również pozbycie się kabli, a tym samym, brak konieczności przepinania odkurzacza do najbliższego gniazdka.

odkurzacz Samsung Jet
fot. Samsung

Prezent przy zakupie odkurzacza ręcznego Samsunga

Nowa promocja prowadzona przez Samsunga umożliwia klientom otrzymanie dodatkowych akcesoriów przy zakupie wybranych modeli odkurzaczy z serii Jet. Dzięki nim, sprzątanie ma być szybsze i wygodniejsze.

Kupując modele Samsung Jet 60 lub Jet 70 można otrzymać Jet Tool Kit, składający się z wymiennych końcówek do czyszczenia różnych powierzchni. W przypadku zakupu odkurzaczy Jet 75 lub Jet 90, można otrzymać wybrany przez siebie gratis – stację czyszczącą, dodatkową baterię lub Jet Tool Kit. Wartość zestawu końcówek do 399 złotych, natomiast stacji czyszczącej oraz baterii to aż 799 złotych.

By skorzystać z oferty, należy dokonać zakupu któregoś z odkurzaczy bezprzewodowych, biorących udział w promocji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie, nie później niż 28 lutego 2022 roku. Następnie, na stronie sklepu, porównywarki cenowej lub jet.samsung.pl należy wystawić opinię o odkurzaczu, składającą się z oceny w skali od 1 do 5 gwiazdek i opisu o długości minimum 400 znaków. W jego treści musi znaleźć się hashtag #akcjasamsungjet.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Można to zrobić do 14 marca 2022 roku. Konieczne jest zalogowanie do konta Samsung Account oraz dołączenie zdjęć: opakowania zakupionego odkurzacza, kodu seryjnego z tabliczki znamionowej na pudełku, dowodu zakupu oraz opublikowanej opinii o odkurzaczu.

Po załączeniu plików i wybraniu prezentu należy już tylko wysłać formularz i czekać na kuriera z prezentem do zakupionego odkurzacza.

Więcej szczegółów na temat promocji można znaleźć w regulaminie promocji oraz na stronie jet.samsung.pl.

Warto również przypomnieć, że wciąż trwa podobna promocja, w ramach której Samsung rozdaje filtry do swoich oczyszczaczy powietrza.