Kuchnia z lodówką francuską Samsung Bespoke
fot. Samsung

Wybierz najbardziej dopasowaną lodówkę Samsung Bespoke i uzyskaj zwrot pieniędzy

Ruszyła właśnie kolejna promocja Samsunga, w ramach której można dostać nawet 749 złotych zwrotu. By z niej skorzystać, wystarczy kupić jedną z lodówek Bespoke objętych promocją i wykonać kilka prostych czynności.

Bespoke – wyjątkowa seria produktów AGD

Dzięki produktom z serii Samsung Bespoke można z łatwością urządzić swoje mieszkanie w wyjątkowym, nowoczesnym stylu. Możliwości ich personalizacji sprawiają, że nie tylko łatwo wpasować je w niemal każde wnętrze, ale również umożliwiają eksperymentowanie oraz kompletną zmianę designu bez obawy o konieczność wymiany sprzętów AGD.

Lodówki Bespoke umożliwiają zachowanie nowoczesnego, kreatywnego wyglądu kuchni i zgranie ich z pozostałą częścią pomieszczenia. Sprawdzi się to przede wszystkim w mieszkaniach z kuchnią otwartą na salon, gdzie zachowanie spójnego designu może nie być prostym zadaniem.

Kuchnia z lodówką francuską Samsung Bespoke
fot. Samsung

Cechą charakterystyczną sprzętów z tej linii jest możliwość dobierania ich kolorów według własnego uznania. Fronty lodówki Bespoke można wybierać spośród aż 16 wersji kolorystycznych. Wśród nich znajdują się takie warianty, jak na przykład kremowa lawenda, ciemny granat, elegancka brzoskwinia lub głęboka czerń.

Ponadto, panele mogą być wykonane z jednego z trzech dostępnych materiałów – szkła satynowego, czystego szkła lub metalu. Jeśli wybrany kolor nam się nie spodoba lub znudzi, można go z łatwością wymienić na inny, bez konieczności wymiany całej lodówki.

W sprzedaży znajdują się lodówki jedno- oraz dwudrzwiowe a także francuskie trzy- lub czterodrzwiowe. Wybrane modele są dostępne również z ekranem multimedialnym Family Hub, który dodatkowo rozszerza funkcjonalność urządzenia.

W środku natomiast można znaleźć m.in. strefę Cool Select+, dopasowującą temperaturę poszczególnych komór, a także szufladę Humidity Fresh+, zachowującą wysoką wilgotność, co ułatwia przechowywanie warzyw i owoców.

Samsung zwraca do 749 złotych

Producent rozpoczął właśnie promocję, w ramach której przy zakupie wybranych modeli lodówek z serii Bespoke można uzyskać zwrot pieniędzy na konto. Akcja umożliwia odzyskanie nawet 749 złotych.

W tym celu, należy zakupić jedną z objętych promocją lodówek pomiędzy 5.04 a 31.05.2022 r. oraz zamieścić opinię na temat tego produktu w sklepie, porównywarce cen lub na dedykowanej stronie Samsunga. Następnie wystarczy zarejestrować zakup, wykorzystując konto Samsung Account. Zwrot pieniędzy zostanie wysłany na konto uczestnika do 1 sierpnia tego roku.

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin akcji można znaleźć na stronie www.bespoke.samsung.pl.

Równocześnie przypominamy, że Samsung rozpoczął właśnie podobną akcję, w ramach której można uzyskać zwrot pieniędzy za zakup odkurzacza ręcznego z serii Jet.