Nowe dzieła z MET w bibliotece Art Store dla telewizorów The Frame (źródło: Samsung)
Nowe dzieła z MET w bibliotece Art Store dla telewizorów The Frame (źródło: Samsung)

Samsung The Frame z kolekcją: Art Store objął Marimekko

Samsung powiększa bibliotekę Art Store o kolejne dzieła. Tym razem na platformę trafiła kolekcja domu projektowego Marimekko z Finlandii. Nowe obrazy obejmują nowoczesne grafiki, printy i wzory.

Telewizor jako centrum domowej rozrywki

Telewizor to jedno z urządzeń, które spotkamy w zdecydowanej większości domów. Duże ekrany od samego początku ich istnienia gromadziły całe rodziny, niejako stanowiąc centrum mieszkania i jednocześnie potężne źródło informacji. Od kilkunastu lat, gdy internet otworzył przed nami jeszcze łatwiejszy dostęp do wieści z całego świata, telewizory (szczególnie te inteligentne) stały się sposobem na rodzinną rozrywkę.

Samsung przełamał lody i wyjątkowym modelem The Frame pokazał, że duży ekran to nie tylko rozrywka, ale również ciekawa ozdoba salonu. Urządzenie to nie jest bowiem zwyczajnym wyświetlaczem do odtwarzania treści, ale gdy jest wyłączony pełni też rolę ulokowanego na ścianie obrazu, w stylowej, dobranej do otoczenia ramie.

Sprzęt pozwala każdego dnia prezentować zupełnie inne dzieło sztuki, a gdy mamy ochotę nieco odświeżyć wnętrza, możemy łatwo dopasować nową ramkę i w prosty sposób wymienić ją za pomocą magnetycznych uchwytów.

Samsung Art Store, czyli wyjątkowa biblioteka dzieł

Podstawą skorzystania z licznych dzieł, które staną się artystyczną częścią domu, jest biblioteka Art Store. Platforma ta oferuje dostęp do ponad 2,5 tysiąca obrazów o różnych stylach. Teraz do kolekcji dołącza też Marimekko, czyli kolekcja fińskiego domu projektowego, zajmującego się m.in. produkcją odzieży oraz artykułów gospodarstwa domowego.

Wśród dzieł znajdują się wyjątkowe i nowoczesne grafiki, printy oraz wzory, tworzone przez artystów, takich jak Maija Isola, Fujiwo Ishimoto, Katsuji Wakisaka, Vuokko Eskolin-Nurmesniemi czy Maija Louekari.

Platforma Art Store udziela dostępu do licznych, niezwykle znanych dzieł Gustawa Klimta, Wassily’ego Kandinsky, Vicenta Van Gogha, Edgara Degas czy Paula Cézanne, które w oryginale można spotkać w muzeach na całym świecie. Jak informuje Samsung, dostęp do dzieł może ulegać zmianie bez powiadomienia.

Subskrypcja i dostęp do biblioteki Art Store jest płatny, a jego miesięczna cena to około 21 złotych.

Kolekcja domu projektowego Marimekko w Art Store (źródło: Samsung)
Kolekcja domu projektowego Marimekko w Art Store (źródło: Samsung)

Cashback przy zakupie odkurzaczy

Marka Samsung poinformowała również o nowej promocji, w ramach której możliwe jest odzyskanie części kwoty za zakupiony odkurzacz bezprzewodowy Bespoke Jet oraz Jet. Wysokość zwrotu sięga od 150 do 600 złotych i różni się w zależności od wybranego modelu urządzenia. Akcja trwa do 30 kwietnia 2024 roku, aby z niej skorzystać należy wyrazić swoją opinię o zakupionym sprzęcie oraz zarejestrować go za pomocą formularza. Zwrot trafi na podane konto bankowe do 3 lipca br.

Wpis zawiera linki afiliacyjne. Korzystając z nich wspieracie naszą działalność. Dziękujemy!