SodaStream Art Marble (źródło: PAP)
SodaStream Art Marble (źródło: PAP)

SodaStream w limitowanej wersji Art Marble. Ten marmurowy deseń ma swój styl

SodaStream to niewielkie urządzenie, nazywane również saturatorem, którego zadaniem jest przygotowanie gazowanego napoju o wybranym przez użytkownika smaku. Kompaktowy sprzęt trafia do sprzedaży w limitowanej wersji kolorystycznej.

Gazowana woda na wyciągnięcie dźwigni

Urządzenie SodaStream to forma ekspresu, jednak nie do kawy, a wody. Sprytny sprzęt produkowany jest w kompaktowej, wygodnej formie, dzięki czemu każdy znajdzie dla niego miejsce w kuchni. Maszyna o prostej konstrukcji, nasyci dwutlenkiem węgla czystą wodę, ale również umożliwi przygotowanie znanych napojów „z bąbelkami”.

SodaStream Art Marble (źródło: PAP)
SodaStream Art Marble (źródło: PAP)

Zalet saturatora jest całe mnóstwo, szczególnie, jeśli jesteśmy fanami gazowanych napojów. Największą jest brak konieczności kupowania i noszenia butelek z wodą. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu oraz syropom dostępnym w sprzedaży możemy w domowym zaciszu sporządzić świeże i mocno gazowane koktajle o smaku Pepsi, Pepsi Max, Mirindy, 7UP, Lipton Lemon czy lemoniady bez cukru.

Nowa, marmurowa odsłona SodaStream

SodaStream w formie zestawu startowego trafia w ręce użytkownika wraz z tritanową, plastikową butelką wolną od BPA (bisfenolu A), którą można wygodnie umyć w zmywarce, bez ryzyka jej uszkodzenia. Wraz z urządzeniem i butelką dostarczany jest cylinder z dwutlenkiem węgla. Jego podłączenie jest bardzo proste, a wszystko to dzięki technologii Quick Connect.

SodaStream Art Marble (źródło: SodaStream)
(źródło: SodaStream)

Urządzenie dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych, więc zadowoli wielu użytkowników, w tym tych, którzy dbają o dostosowanie sprzętu do wiodącego designu kuchni. Saturatory obejmują kilka modeli: Duo, Terra w białej i czarnej kolorystyce oraz Art, który produkowany jest także w kolorze niebieskim i czerwonym. Do portfolio dołącza właśnie także wyjątkowa wersja z marmurowym deseniem. Koszt zestawu startowego w limitowanej wersji Art Marble w sklepie producenta dostępny jest za 499,99 złotych.

SodaStream Art w kolorze czerwonym (źródło: PAP)
SodaStream Art w kolorze czerwonym (źródło: PAP)