Sonos Sub Mini
Sub Mini

Oto Sonos Sub Mini – mały subwoofer o wielkiej mocy

Szukasz subwoofera do mniejszego pokoju, który zapewni dobrą jakość dźwięku, a dodatkowo będzie prezentował się atrakcyjnie i nowocześnie? Możliwe, że Sonos Sub Mini jest właśnie dla Ciebie.

Niewielki rozmiar, ale potężne brzmienie

Jak już przed chwilą wspomniałem, Sonos Sub Mini został stworzony z myślą o mniejszych pomieszczeniach. To właśnie w takich warunkach ma zapewnić jak najlepszy bas. Zaletą, w przypadku mniejszych pomieszczeń, będzie również kompaktowy rozmiar cylindrycznego subwoofera.

Producent chwali się, że mimo bardziej kompkatowych wymiarów, nowy subwoofer powinien zapewnić „potężne brzmienie”. Jego wysokość to 30,5 cm, a średnica to tylko 23 cm. Jeśli chodzi o wagę, to wynosi ona 6,35 kg.

Sonos Sub Mini
(fot. Sonos)

Sonos Sub Mini oferuje podwójne, niestandardowe głośniki niskotonowe, a także – jak podkreśla firma – zaawansowane przetworniki dźwięku. Ma to przekładać się na generowanie głębokich, dynamicznych niskich tonów, a dodatkowo otrzymujemy funkcję neutralizowania szumów, buczenia, grzechotania i innych niepożądanych dźwięków. Wypada tutaj dodać, że oba głośniki niskotonowe zostały skierowane do wewnątrz.

Pozwoli stworzyć kino domowe

Sonos Sub Mini ma również sprawdzić się jako jeden z elementów składowych kina domowego. Oczywiście w połączeniu z innymi głośnikami producenta. Połączenie z soundbarami Beam lub Ray ma być banalnie proste i wygodne.

Dodatkowo, gdy zdecydujemy się na połączenie głośnikami One i One SL, subwoofer zadba o głęboki i czysty dźwięk ulubionych utworów muzycznych. Dodanie Sub Mini do systemu Sonos sprowadza się bowiem do zaledwie kilku kliknięć w dedykowanej aplikacji.

Warto jeszcze dodać, że subwoofer możemy łatwo dostroić dzięki funkcji Trueplay, która dostosowuje dźwięk głośnika do fal dźwiękowych odbijanych od ścian i mebli, co z kolei ma przełożyć się na odczuwalnie lepsze doznania słuchowe.

Ile jednak trzeba będzie zapłacić za ten cylindryczny subwoofer? Producent podaje, że Sonos Sub Mini będzie dostępny w globalnej sprzedaży od 6 października w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej. W Polsce został wyceniony na 2399 złotych. Kupimy go w sklepie internetowym Sonos oraz w autoryzowanych salonach partnerskich.