Philips T-Mobile promocja do 40%
Źródło: T-Mobile

Jesteś klientem T-Mobile? Kupisz sprzęt Philips 40% taniej

Wielkimi krokami nadchodzi zima, czyli czas równoznaczny z sezonem grzewczym. Wietrzenie naszych domów i mieszkań nierzadko nawet nie wchodzi w grę – na zewnątrz jest zbyt zimno, a jakość powietrza może okazać się naprawdę zła. I tutaj przydadzą się oczyszczacze, a także promocja Philips i T-Mobile, którego klienci otrzymają do 40% rabatu na małe AGD popularnej marki – w tym właśnie oczyszczacze powietrza.

Promocja dla klientów T-Mobile

Klienci T-Mobile mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy, ponieważ popularny operator sieci komórkowej wraz z Philipsem ogłosili naprawdę fajną promocję. Od 3 do 9 listopada będzie można odebrać kod rabatowy – aż 40% na wybrane produkty – głównie małe sprzęty AGD, w tym nawilżacze powietrza.

Aby skorzystać z promocji, należy być w sieci – obejmuje to klientów z abonamentami T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), osób, które mają ofertę na kartę (GO!, Frii) lub w MIX (Frii Mix), a także dla biznesnu – MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma, Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”. Jeśli masz taką ofertę, wystarczy wejść w aplikację Mój T-Mobile do zakładki „Benefity” i odebrać kod zniżkowy.

Ten następnie trzeba wpisać na stronie Philips twojvoucher.pl, uzupełniając inne dane do formularza. Na adres e-mail i numer telefonu zostanie wybrany kod zniżkowy Philips, który wykorzystamy na stronie producenta.

oczyszczacz powietrza LG PuriCare AeroTower
Oczyszczacz powietrza (fot. LG)

Oczyszczacze powietrza (i inny sprzęt) do 40% taniej

Na stronie jest naprawdę ogromny wybór sprzętów – małych AGD. Kupimy tam popularne oczyszczacze powietrza Philips – od flagowych 4000i, przez Dual Sscan, aż po tańszy Air Purifer 1000i. Warto dodać, że 40% to maksymalny rabat, jaki możemy uzyskać, a w przypadku oczyszczaczy opust ceny jest mniejszy, chociaż Air Purifier Seria 3000i za 1692 złote, przeceniony z 2469 złotych to naprawdę dobra opcja.

Do tego w niższej kwocie wyrwiemy nawilżacze powietrza, ekspresy do kawy, blendery, a także bezprzewodowe odkurzacze czy steamery do ubrań. Klienci T-Mobile, którzy polowali na tego typu urządzenia mają dobry powód do zakupu – szczególnie patrząc na nadchodzącą zimę. Promocja potrwa od 3 do 9 listopada.