Dekoder CANAL+ BOX 4K / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)
Dekoder CANAL+ BOX 4K / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)

Wykup subskrypcję Canal+, a otrzymasz dostęp do FilmBox, HBO Max, Player lub Eleven Sports

Canal+ ogłosił kolejną promocję dla klientów, którzy zdecydują się na 24-miesięczną umowę. Subskrybenci otrzymają darmowy dostęp do jednego spośród czterech serwisów streaminowych, takich jak HBO Max, FilmBox, Player czy Eleven Sports. Usługa bez opłat obejmuje od 4 do 6 miesięcy.

Darmowy dostęp do serwisów streamingowych

Z okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia platforma CANAL+ rusza z kolejną promocją. Klienci z wykupionym pakietem Entry+ Canal+ Seriale i Film, którzy zdecydują się na zawarcie 24-miesięcznej umowy, mogą otrzymać darmowy dostęp do dodatkowo płatnych kanałów lub wybranego serwisu streamingowego.

Promocja świąteczna (źródło: Canal+)
Promocja świąteczna (źródło: Canal+)

Na liście prezentowej znalazł się HBO Max na 4 miesiące oraz FilmBox, Player i Eleven Sports na 6 miesięcy. Po zakończeniu tego okresu klienci mogą nadal korzystać z serwisu, jednak zgodnie z opłatami wg regulaminu. Z darmowych platform można zrezygnować w dowolnym momencie.

W przypadku wykupienia pakietu Entry+ Sport gratis można zdobyć dostęp do serwisu HBO Max na 4 miesiące lub FilmBox na 6 miesięcy. Relax+ Canal+ Serial i Film natomiast umożliwia korzystanie z HBO Max przez 4 miesiące lub Eleven Sports przez 6 miesięcy bez opłat.

Promocja świąteczna (źródło: Canal+)
Promocja świąteczna (źródło: Canal+)

Dwie świąteczne promocje Canal+ jednocześnie

Co ciekawe, nowa oferta świąteczna łączy się z uruchomioną w listopadzie 2023 roku, która nowym subskrybentom każdej umowy telewizyjnej, daje darmowy dostęp do pakietu Entry+ Canal+ Seriale i Film oraz Relax+ Canal+ Seriale i Film. Opcja ta obowiązuje przez 3 miesiące bez opłat. Po upłynięciu tego czasu pierwszy pakiet będzie związany z kwotą 25 złotych, natomiast drugi 35 złotych.

Z darmowego dostępu można korzystać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i przystawkach oraz telewizorach z Android TV.

Canal+ Świąteczne promocje (źródło: media.pl.canalplus.com)
Promocja świąteczna (źródło: Canal+)