Robot koszący marki Parkside (źródło: Lidl)
Robot koszący marki Parkside (źródło: Lidl)

Tani robot koszący z Lidla jest jeszcze tańszy. Rusza promocja na urządzenia ogrodnicze

Sieć sklepów Lidl wystartowała z promocyjnymi cenami na sprzęty do ogrodu, które ułatwią nam codzienną pielęgnację trawnika i całego ogrodu. W ofercie pojawił się tani robot koszący, który dzięki kuponowi z aplikacji można teraz zdobyć aż 400 złotych taniej.

Prace w ogrodzie ułatwią urządzenia z Lidla

W nasze skromne progi zawitała już wiosna, a razem z nią nowe obowiązki na świeżym powietrzu. Pora więc uzbroić się w odpowiednie urządzenia i akcesoria, które ułatwią nam ogrodowe zmagania, takie jak koszenie trawy, zasadzenie nowych krzewów czy drzew oraz własnego, przydomowego warzywniaka.

Z pomocą dla swoich klientów bieży sieć sklepów Lidl, która już 22 kwietnia 2024 roku uruchomiła bogatą ofertę urządzeń ogrodniczych swojej marki własnej Parkside. Wśród sprzętów znalazł się m.in. tani robot koszący, kosiarka spalinowa i elektryczna, podkaszarka, a nawet lodówka turystyczna, która umili nam spędzanie czasu na w terenie.

Tani robot koszący jeszcze taniej

Największą ciekawość wzbudza rzecz jasna stosunkowo tani robot koszący. Zainteresowanie tego typu sprzętem dość szybko wzrasta, bo kto nie chciałby, żeby żmudna praca koszenia robiła się sama. Jest jednak rzecz, która odstrasza nas, gdy już taką maszyną się zainteresujemy – jest to oczywiście wysoka cena. W przypadku robota koszącego Parkside 20V, dostępnego w Lidlu, jest to 1999 złotych. Można śmiało rzec, że to jedna z tańszych ofert na rynku, a dzięki aktywacji kuponu w aktywacji można tę cenę jeszcze zredukować o aż 400 złotych!

Tani robot koszący jeszcze taniej z kuponem z aplikacji
(źródło: screen z aplikacji Lidl Plus/Natalia Kania-Kuc)

Urządzenie działa opierając się o dedykowaną aplikację, zostało wyposażone w silnik bezszczotkowy, tylny napęd umożliwiający koszenie pod 25-stopniowym nachyleniem, wyświetlacz LCD, a także czujnik przeszkód, deszczu. Wdrożenie robota do ogrodu jest sposobem na regularne skracanie trawy, a dzięki funkcji mulczowania dochodzi do jej rozdrobnienia oraz rozsypania, generując nawóz dla idealnie zielonego trawnika.

Akcesoria i sprzęty na ciepłe dni

Od 22 kwietnia 2024 roku taniej w sieci Lidl będzie można także zakupić kosiarkę spalinową o mocy 3000 W. Szerokość cięcia tej maszyny sięga do 51 centymetrów. Pojemność zbiornika na trawę wyniosła 65 litrów, z kolei zbiornik na paliwo pomieści około 0,85 litra. Urządzenie to jest teraz dostępne za 899 złotych, zamiast 1199 złotych. W sklepach sieci Lidl można teraz kupić też kosiarkę elektryczną o mocy 2000 W i szerokości cięcia rzędu 46 centymetrów. Sprzęt jest dostępny za 799 złotych.

Zestaw do pielęgnacji trawnika uzupełnia wygodna, lekka, elektryczna podkaszarka o mocy 550 W, dostępna za 89 złotych. Z pomocą rozkładanego pałąka ochronimy krzewy i zasadzone przez nas kwiaty przed uszkodzeniem podczas przycinania. W ofercie za 199 złotych (przy aktywacji kuponu w aplikacji Lidl Plus) znajdziemy też przenośną lodówkę turystyczną o pojemności 29 litrów, która sprawdzi się podczas wypraw, pikników czy majówki. W Lidlu za 999 złotych możemy także wyposażyć się w myjkę ciśnieniową o mocy 3000 W, wyposażoną w dyszę 3 w 1 oraz wysokociśnieniowy wąż o długości 10 metrów.