Tani dekoder DVB-T2 w Biedronce w promocji!
Dekoder DVB-T2 techbite fot.myphone

Tani dekoder DVB-T2 w Biedronce w promocji!

Zgodnie z zapowiedziami, o których informowaliśmy Was na początku miesiąca, polska telewizja naziemna przejdzie rewolucję w postaci zmiany standardu na DVB-T2/HEVC. Ma to znacząco poprawić jakość nadawanych kanałów, jednak nie każdy sprzęt będzie w stanie obsłużyć kodek HEVC. Dla niektórych odbiorców będzie wiązało się to z wydatkiem. Rząd przewidział te ograniczenia i zaoferował bon, który ma pokryć koszty zakupu nowego dekodera. Biedronka do swojej oferty 4 kwietnia wprowadzi model, który zmieści się w kwocie dofinansowania.

Dekoder Techbite DVB-T2 dostępny w Biedronce

Akcja promocyjna rusza już od poniedziałku, 4 kwietnia, w sklepach sieci Biedronka. Zakupimy tam od ręki dekoder telewizji naziemnej DVB-T2 HEVC marki techbite, który zapewni nam ciągły dostęp do kanałów w nowej generacji. Jeśli więc posiadasz stary odbiornik, lub Twój dekoder działa w starym w standardzie DVB-T – ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Warto wspomnieć, że urządzenie będzie można kupić w ramach środków przyznanych na ten cel od państwa. Jego regularna cena, widoczna na stronie producenta, to 99 złotych. Dyskont z kolei oferuje tuner o prawie 30 złotych taniej — kupimy go tam za 69,90 złotych. To naprawdę dobra okazja.

Tani dekoder DVB-T2 w Biedronce w promocji!
Techbite DVB-T2 fot. myphone

Jakie funkcje ma dekoder z Biedronki?

Przede wszystkim zakup dekodera to zdecydowanie mniejszy wydatek niż wymiana telewizora. Odbiorcy wciąż będą mogli cieszyć się dostępem do ulubionych kanałów telewizyjnych. Tuner ma niewielkie rozmiary, a jego obsługa jest prosta i intuicyjna.

Na pewno wielu użytkowników skorzysta z elektronicznego przewodnika po programach (EP). Możliwość nagrywania oraz cofanie i powtarzanie scen – Timeshift – jest również niezwykle wygodną funkcją. Jeśli spóźnimy się na początek ulubionego serialu, możemy do niego wrócić, czy obejrzeć ponownie. Oczywiście warunkiem z tych udogodnień jest posiadanie zewnętrznej pamięci (pendrive). Podłączymy ją bez problemu przez USB w dekoderze.

Sprzęt z Biedronki posiada także wyświetlacz LED oraz funkcyjne przyciski. W zestawie znajdziemy także pilot. Jeśli chodzi o złącza, to posiada on port HDMI, wejście antenowe i popularny SCART (Euro), dzięki czemu urządzenie podłączymy do wielu telewizorów, nawet do starszych modeli.