Okulary TCL NXTWEAR S zadbają, byś się nie nudził w wolnych chwilach

Okulary TCL NXTWEAR S zadbają, byś się nie nudził w wolnych chwilach

TCL NXTWEAR S, mimo niepozornego, lecz futurystycznego wyglądu, nie są zwykłymi okularami. Ich szkła kryją dwa wyświetlacze Micro OLED 1080p o wysokiej jakości. Dzięki nim możemy przekształcić każdą chwilę w interaktywną rozrywkę.

TCL NXTWEAR S – w poszukiwaniu straconego czasu

Każda wolna chwila, którą do tej pory uznawaliśmy za straconą – podróż tramwajem, stanie w kolejce lub innego rodzaju przerwa od koniecznych obowiązków – może zostać wykorzystana w bardziej pożyteczny sposób. Chwile, które do tej pory były swego rodzaju zawieszeniem, mogą od teraz być wypełnione: rozrywką lub załatwianiem obowiązków firmowych – zależy, na co akurat masz ochotę.

Co producent zmienił w zaktualizowanych TCL NXTWEAR S?

Przede wszystkim poprawił jakość dźwięku i wyświetlacza, dbając o zużycie energii na odpowiednim poziomie. Producent zapewnia, że od teraz obraz i dźwięk mają jakość na poziomie kinowym – trudno jednak jest to zweryfikować bez możliwości korzystania z nich choć przez moment.

Regulacja częstotliwości dźwięków wysokich i niskich sprawiają, że podobno można komfortowo nosić je przez długi czas. TCL zwraca też uwagę na poprawę komfortu noszenia pod względem budowy. Zmianie uległ wygląd mostka, który teraz przylega do skóry lepiej i jest rzekomo nieodczuwalny.

Jednak najważniejszą nowością jest zmiana manualnego sterowania, która ułatwia szybką obsługę okularów. TCL wykorzystał do tego dwa wygodne pokrętła. Lewe służy do regulacji głośności, a prawe kontroluje jasność i przełącza między trybami 2D i 3D. Łączność z komputerami i innymi urządzeniami umożliwia nowe magnetyczne złącze pogo-pin.

TCL NXTWEAR S – kiedy premiera?

Dostępność TCL NXTWEAR S została wyznaczona na czwarty kwartach 2022 roku. Niestety, enigmatyczna informacja o pojawieniu się “w wybranych regionach” nie pozwala stwierdzić, czy Polska również jest na ich liście.