Google Stadia na telewizorach LG
(fot. LG)

Masz lub planujesz kupić telewizor LG? Odbierz darmowy dostęp do fajnej usługi

Nowa promocja, przeznaczona dla osób posiadających telewizor LG, a także tych planując jego zakup, zapewnia bezpłatny dostęp do usługi Google Stadia Pro. Przez 3 miesiące można cieszyć się grami w 4K HDR i 60 FPS.

Ponad 50 gier i inne bonusy

Kupno nowej konsoli czy komputera do gier niekoniecznie opłaca się, gdy przykładowo chcemy zagrać w jedną lub maksymalnie kilka tytułów. Tutaj dobrym rozwiązaniem, o ile posiadamy odpowiednio szybkie połączenie z internetem, może okazać się granie w chmurze.

Przyznam, że sam zdecydowałem się wybrać chmurę, gdy zadebiutował Cyberpunk 2077. Dzięki temu przeszedłem produkcję, na którą czekałem od dłuższego czasu, nie wydając pieniędzy na kupno konsoli nowej generacji, która prawdopodopodobnie później leżałaby nie używana.

Jeśli także nie masz sprzętu do grania, a przykładowo chcesz wreszcie odwiedzić miasto Night City w Cyberpunku 2077, to mając telewizor LG możesz to zrobić w dobrej jakości obrazu w usłudze Google Stadia. Nowa promocja zapewnia bowiem bezpłatny, 3-miesięczny dostęp do Stadia Pro.

LG promocja Google Stadia
(fot. LG)

Stadia Pro to bogatsza wersja podstawowej usługi Google Stadia. Kosztuje ona 39 złotych za każdy miesiąc korzystania, ale – jak już wspomniałem – właściciele telewizorów LG mogą otrzymać 3 miesiące grania bez płacenia za abonament. Wśród zalet Stadia Pro mamy natychmiastowy dostęp do ponad 50 gier, specjalne promocje na płatne gry, 4K HDR, rozgrywkę w 60 FPS oraz realistyczny dźwięk przestrzenny 5.1.

Należy jeszcze wspomnieć, że w sklepie Stadia można również kupić ponad 250 popularnych gier, w tym na przykład: Cyberpunk 2077, Resident Evil Village, Assassin’s Creed: Valhalla, Hitman 3 czy Baldur’s Gate 3. Oprócz tego użytkownik ma dostęp do stale rozbudowywanej puli bezpłatnych gier i wersji demo. Aby zagrać, potrzebny jest wyłącznie kompatybilny kontroler i dobre połączenie z internetem.

Jak skorzystać z promocji przygotowanej przez LG?

Przede wszystkim trzeba posiadać lub kupić odpowiedni telewizor LG z systemem webOS 5.0 lub nowszym. Pełną listę kompatybilnych modeli znajdziecie tutaj. Natomiast w celu skorzystania z promocji należy znaleźć i kliknąć na ofertę Stadia Pro w sklepie z aplikacjami LG Content Store, a następnie postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

Warto mieć na uwadze, że z oferty można skorzystać w okresie od 3 sierpnia 2022 roku do 31 stycznia 2023 roku.