Samsung telewizory 2023 przedsprzedaż
(źródło: Samsung)

Zamawiając nowy telewizor Samsunga, dostaniesz soundbar za złotówkę

Początkiem roku Samsung pokazał światu swoje najnowsze telewizory na rok 2023 – w tym propozycje bazujące na ekranach (Neo) QLED oraz OLED. Od tego czasu minęły nieco ponad trzy miesiące, a koreański gigant technologiczny wreszcie wprowadza je do przedsprzedaży, w ramach której możemy zgarnąć soundbara za złotówkę.

Przedsprzedaż nowych telewizorów Samsunga

Do przedsprzedaży właśnie trafiło 8 modeli telewizorów z kilku różnych serii – obejmujących określoną technologię i oczywiście, półkę cenową. Mimo że początkiem roku koreański producent zaprezentował QLED-y, OLED-y, i MicroLED-y, to przedsprzedaż obejmuje tylko te dwa pierwsze typy. W ramach oferty można już zamawiać modele Excellence Line Neo QLED 8K i Neo QLED 4K, bazujące na technologii Quantum Mini LED.

Telewizory Samsung Excellence mają na pokładzie procesor Neural Quantum wprowadzający sztuczną inteligencję. Chip jest naprawdę rewolucyjny, ponieważ pozwala na zastosowanie techniki HDR w treściach SDR, nadając treściom realizmu. Z drugiej strony, do przedsprzedaży wchodzą także dwa warianty z matrycami typu OLED.

Mowa o modelach: OLED – QE55S90CATXXH, QE65S90CATXXH; Neo QLED 4K – QE55QN85CATXXH, QE65QN85CATXXH, QE65QN95CATXXH, zaś w Excellence Line – QE65QN700CTXXH, QE65QN800CTXXH i QE65QN900CTXXH.

Dla kupujących w przedsprzedaży, należą się soundbary za „zeta”

Co ciekawe, kupując jeden z ww. modeli telewizorów Samsung 2023 w przedsprzedaży, możemy zgarnąć soundbar Samsung HW-Q800B (o wartości 2499 złotych) lub HW-Q930B (o wartości 3899 złotych), za symboliczną złotówkę. Niestety, nie możemy sobie tutaj „wybrać”, który model soundbara otrzymamy, ponieważ te dwa urządzenia są przypisane do określonych modeli telewizorów. Na poniższej tabeli jest to rozpisane.

Soundbary Samsung przedsprzedaż telewizorów
(źródło: Samsung)

Przedsprzedaż potrwa od 13 marca do 2 kwietnia 2023, natomiast wysyłka telewizorów z soundbarami ma być realizowana od 3 do 16 kwietnia br. Zestawy przedsprzedażowe można zakupić bezpośrednio od producenta, ale także w sklepach Audio Color, RTV Euro AGD, Media Expert, Neonet, Media Markt i x-kom.