Limitowana edycja TM6 (źródło: Vorwerk)
Limitowana edycja TM6 (źródło: Vorwerk)

Thermomix w ratach bez dodatkowych opłat? To możliwe dzięki nowej promocji

Firma Vorwerk, znana ze swoich popularnych urządzeń takich, jak Thermomix oraz sprzętów do utrzymania czystości Kobold, ogłosiła promocję. Dzięki niej możliwe jest zakupienie urządzeń na raty bez dodatkowych kosztów.

Utrzymanie czystości z Kobold z promocją „40 rat na 140 lat”

Firma Vorwerk pojawiła się na rynku już 140 lat temu, kiedy to zaczynała jako mała fabryka dywanów. Z biegiem lat jednak przedsiębiorstwo prężnie się rozwijało, a teraz oferuje liczne zaawansowane technologicznie sprzęty „na miarę naszych czasów”. Już w 1930 roku w ofercie tej marki pojawił się pierwszy odkurzacz pionowy, który zapoczątkował całą serię sprzętów czyszczących Kobold.

Obecnie dostępny, w formie sprzedaży bezpośredniej, jest model VK7, który w połączeniu z niedawno zaprezentowanym inteligentnym robotem sprzątającym VR7 pozwala na osiągnięcie czystych powierzchni podłóg w każdym domu.

Promocja kredytowa na produkty Kobold (źródło: Kobold Polska/Facebook)
Promocja kredytowa na produkty Kobold (źródło: Kobold Polska/Facebook)

Z okazji głośnego jubileuszu firma Vorwerk ogłosiła promocję o nazwie „40 rat na 140 lat”. W jej ramach przyszli posiadacze urządzeń mogą indywidualnie dostosować swój plan kredytowy i rozłożyć płatność na 10, 20, 36 lub nawet 40 rat, bez ponoszenia dodatkowych kosztów w postaci oprocentowania. Promocja rozpoczęła się już wczoraj, będzie trwać do 27 sierpnia br. i dotyczy wszystkich zestawów Kobold.

Letnia promocja kredytowa na Thermomix

W podobnej promocji, tym razem z okazji lata, można zakupić flagowego Thermomixa w trzech odmiennych wersjach. Wśród propozycji znajdziemy tradycyjny TM6, wersję jubileuszową TM6 dostępną do 15 sierpnia br., a także zestaw TM6 wraz ze stacją Friend. Oferta również obowiązuje do 27 sierpnia br. W tym przypadku raty kredytowe można rozłożyć na 10, 20 lub 36 rat bez dodatkowych opłat, związanych z oprocentowaniem.

Ponadto jeszcze przez tydzień, aż do 10 sierpnia 2023 roku lub wyczerpania zapasów, można kupić TM6 w zestawie z nakładką krojącą o 150 złotych taniej.

Promocja kredytowa na produkty Thermomix (źródło: Vorwerk)
Promocja kredytowa na produkty Thermomix (źródło: Vorwerk)