Promocja kredytowa (źródło: Vorwerk)
Promocja kredytowa (źródło: Vorwerk)

Thermomix w zestawie z akcesoriami teraz o 470 złotych taniej

Nadchodzą kolejne święta. Z tej okazji najbardziej znany robot kuchenny Thermomix można zakupić w wygodnych ratach 0%. Marka Vorwerk przygotowała również zestaw złożony z TM6, nakładki krojącej oraz osłony na noże, którego obecna cena została obniżona o 470 złotych.

Robot kuchenny pomocnikiem w gotowaniu

Wielkanocne zmagania w kuchni zbliżają się nieuchronnie, jest to więc doskonały czas na doposażenie swojej kuchni i zaproszenie do niej pomocnika, który każdego dnia wesprze w przygotowywaniu smacznych posiłków. Mowa tutaj oczywiście o Thermomixie, czyli niezwykle popularnym na całym świecie robocie kuchennym marki Vorwerk.

Maszyna, choć dość sporych rozmiarów, spokojnie może zastąpić kilka garnków, wagę, mikser, a nawet patelnię czy maszynkę do mielenia. Sprzęt automatycznie wyrabia wszelkie ciasta, od biszkoptów, przez drożdżowe, aż po chlebowe. Zajmie się również wymieszaniem różnorodnych składników, zmieleniem twardych produktów, smażeniem oraz gotowaniem. Na koniec sam umyje swoje ścianki i noże.

Dzięki wyposażeniu robota w akcesoria, takie jak koszyk do gotowania ryżu, przystawkę Varoma do gotowania na parze oraz pokrywę i miarkę, przyrządzimy różnorodne posiłki w jednym czasie. Thermomix TM6 został wyposażony w dotykowy ekran, na którym znajdziemy treść przepisów, ustawimy prędkość noży, kierunek ich obrotu czy sprawdzimy masę dodawanych produktów.

Thermomix w tańszym zestawie lub ratach 0%

Choć flagowy sprzęt marki Vorwerk zdążył już w tym roku podrożeć do 6455 złotych (o 460 złotych), producent często organizuje promocje, dzięki którym można zaplanować zakup Thermomixa. W marcowej ofercie firma zaproponowała przyszłym użytkownikom wygodne rozłożenie ceny robota kuchennego na 10, 20 lub 22 raty, za które nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych kosztów.

Producent przygotował także drugą ofertę. W przypadku zakupu zestawu złożonego z maszyny TM6, dedykowanej nakładki krojącej oraz osłony noża 2.0 możliwe jest zaoszczędzenie aż 470 złotych.

Obie oferty obowiązują do 27 marca 2024 roku lub do wyczerpania zapasów.