Telewizja (źródło: Alehandra13, Pixabay)
Telewizja (źródło: Alehandra13, Pixabay)

200 filmów za złotówkę? Takie rzeczy w sierpniowym festiwalu filmowym Vectra VOD

W sierpniu, korzystając z serwisu Vectra VOD, masz szansę wypożyczyć dowolny z 200 filmów z różnorodnej bazy za symboliczną złotówkę. Ta specjalna, letnia propozycja, dotyczy zarówno abonentów Vectra, jak i wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z oferty przez serwis tvsmart.pl lub aplikację TV Smart GO.

Vectra oferuje możliwość zorganizowania własnej, domowej projekcji filmowej, dostarczając bogaty repertuar w specjalnej, wakacyjnej cenie. Wśród dostępnych filmów prawdopodobnie każdy znajdzie coś dla siebie. Obejrzeć możemy coś z kina familijnego np. „Shazam! Gniew Bogów” czy „Kot w butach: Ostatnie życzenie” – propozycje w sam raz na rodzinne wakacje, czy bardziej intensywne produkcje jak „Renfield” i „Martwe zło: Przebudzenie” dla osób lubiących filmy z dreszczykiem.

Kino w zasięgu ręki, gdziekolwiek jesteś

Dzięki najnowszej promocji „Sierpień z filmami za 1 zł” biblioteka filmów jest jeszcze bardziej przystępna. Koszt wypożyczenia każdej propozycji, która objęta jest akcją, w terminie od 1.08 – 31.08.2023 r. wynosi tylko 1 złoty (cena za 1 film).

Oczywiście są one bez uciążliwych reklam, dostępne w dogodnych godzinach i dowolnym miejscu. Z oferty Vectra VOD można korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie, co pozwala na równoczesne oglądanie różnych filmów w różnych miejscach.

200 filmów za złotówkę? Takie rzeczy w sierpniowym festiwalu filmowym Vectra VOD
Vectra VOD sierpień za 1 zł (źródło: informacja prasowa)

Jak skorzystać z oferty?

Abonenci Vectra z telewizją i dekoderem mają uproszczony dostęp — wystarczy wybrać odpowiednią opcję na pilocie lub w menu dekodera i znaleźć zakładkę. Będąc na wakacjach, czy urlopie można skorzystać z aplikacji TV Smart GO lub strony www.tvsmart.pl.

Z oferty filmów za złotówkę mogą skorzystać również osoby posiadające usługi internetowe lub telefoniczne Vectry. Także ci, którzy zalogują się do aplikacji TV Smart GO lub na tvsmart.pl. W przypadku abonentów, koszt wypożyczonych filmów będzie doliczony do kolejnej faktury, inni użytkownicy zapłacą za nie od razu poprzez oferowane formy płatności.

Więcej informacji na temat usługi oraz aktualnych akcji promocyjnych znajduje się na stronie: https://www.vectra.pl/vod#top.