Halloween (źródło: Pixabay)
Halloween (źródło: Pixabay)

Wideodzwonek Ring pomaga obchodzić Halloween. Upiorne odpowiedzi już dostępne

Wielkimi krokami zbliża się Halloween. Cześć firm uwielbia pomagać użytkownikom w obchodzeniu tego dnia i podsuwać upiorne pomysły. Jedną z nich jest Ring, producent znanych wideodzwonków do drzwi. Co w tym roku przygotował?

Smart Home z wideodzwonkiem Ring na Halloween

Wideodzwonki to sprzęt należący do urządzeń Smart Home, który ułatwia domownikom sprawdzenie na urządzeniu mobilnym, kto nas odwiedził. Poza tym, niektóre tego typu sprzęty pozwalają na prowadzenie dwukierunkowej komunikacji, dzięki czemu na przykład możemy łatwo skontaktować się z kurierem, dzięki czemu nie umknie nam już żadna paczka.

Jednym z producentów, który w swoim portfolio inteligentnych sprzętów ma wideodzwonki, jest firma Ring. Z okazji nadchodzącego Halloween użytkownicy dzwonków tej marki, z pominięciem urządzeń pierwszej generacji, otrzymają dostęp do nowych, szybkich i upiornych odpowiedzi głosowych. O jakich dźwiękach mowa?

Wideodzwonek z upiornymi dźwiękami na Halloween (źródło: Ring)
Wideodzwonek (źródło: Ring)

Rodzaje dostępnych dźwięków i sposób ich włączenia

Posiadacze wideodzwonków tej marki mogą teraz wybrać spośród wielu strasznych dźwięków. Wśród nich znalazła się propozycja upiornego śmiechu w kilku wersjach, dźwięki przestraszonego kota oraz skrzypiące drzwi. Poza tym można także odnaleźć trzepotanie skrzydeł nietoperza, wycie wilkołaka, ducha, potwora czy wrzaski, a także organy i śmiech.

Szybkie odpowiedzi należy skonfigurować w aplikacji Ring. Opcja ta znajduje się w menu głównym w sekcji Urządzenia. To właśnie tam pojawi się lista, z której użytkownicy mogą w łatwy sposób wybrać preferowany (niekoniecznie upiorny) dźwięk dzwonka rozbrzmiewającego w domu.