yeedi vac 2 pro
fot. yeedi

Marka yeedi prezentuje przystępnego cenowo robota sprzątającego z promocją na start

Najnowsze roboty sprzątające z serii yeedi vac 2 to wyjątkowo ciekawe urządzenia w przystępnych cenach. Sprawdźmy, co oferuje model vac 2 pro, który dostępny jest w atrakcyjnej promocji na start.

yeedi vac 2 pro – robot, który (podobno naprawdę) mopuje

Producent zapewnia, że największym wyróżnikiem nowych robotów jest udoskonalony system mopowania, który działa o wiele lepiej niż w produktach konkurencji. Zdecydowano się tutaj na zastosowanie unikatowego mopa z superwibracyjnym systemem. Porusza się on w przód i w tył, imitując ręczne mopowanie, lecz ruchy te wykonywane są aż 5 razy szybciej. Pozwala to usunąć uporczywe plamy, niezależnie od rodzaju sprzątanej podłogi.

Ponadto, robot ma wykorzystywać inteligentny system omijania przeszkód, dzięki któremu pozostawione na podłodze kable lub przedmioty nie powinny stanowić dla niego najmniejszego problemu. Robot rozpoznaje znajdujące się na jego drodze przedmioty codziennego użytku, takie jak zabawki lub obuwie i wymija je, eliminując konieczność zbierania przedmiotów z podłogi przed rozpoczęciem sprzątania.

yeedi vac 2 pro
fot. yeedi

Robot yeedi vac 2 pro oferuje moc ssania na poziomie 3000 Pa, ma system rozpoznawania dywanów oraz został wyposażony w akumulator o pojemności 5200 mAh. Pojemność pojemnika na kurz to 420 ml, zaś zbiornik na wodę mieści do 180 ml.

Posiadacze nowych urządzeń będą mogli dokupić do nich również stację samoopróżniającą, która umożliwia automatyczne opróżnianie pojemnika na kurz do dedykowanego worka o pojemności 2,5 litra. W ten sposób roboty z serii vac 2 są w stanie odkurzać przez nawet 30 dni bez dodatkowej uwagi użytkownika.

yeedi vac 2 pro
fot. yeedi

Cena i program wymiany

Cena regularna urządzenia wynosi 2056,99 złotych, lecz w dniach 20-24 kwiatnia oraz 1-8 maja 2022 roku robot yeedi vac 2 pro będzie dostępny w promocyjnej cenie 1737 złotych. Stacja ładująco-opróżniająca jest sprzedawana jako osobne akcesorium i kosztuje 914 złotych.

W czerwcu do sprzedaży trafi również podstawowy model yeedi vac 2, który nie ma systemu rozpoznawania dywanów oraz ma o połowę mniejszy akumulator i o 60 ml większy pojemnik na wodę. Urządzenie również będzie współpracować ze stacją samoopróżniającą. Cena podstawowego modelu to 1599,87 złotych.

yeedi vac 2 pro
fot. yeedi

yeedi ogłosił, że posiadacze starych modeli odkurzaczy tej marki mogą, niezależnie od posiadanego modelu, wymienić go za dopłatą na najnowszy model yeedi vac 2 pro. Producent zapewnia również, że w okresie gwarancyjnym roboty te będą automatycznie wymieniane na nowe w razie stwierdzenia usterki.