(źródło: YouTube TV)
(źródło: YouTube TV)

Problemy z YouTube TV na iOS i iPadach. Co robić?

YouTube TV boryka się z problemami. Urządzenia mobilne z systemem iOS oraz iPady utraciły możliwość bezproblemowego i płynnego odtwarzania treści. Sprawa objęła również kanały na żywo oraz Primetime, które po kilku godzinach powróciły.

YouTube TV w cieniu awarii na urządzeniach z iOS

Jesteś szczęśliwym posiadaczem urządzeń firmy Apple i masz problemy z odtwarzaniem treści w serwisie YouTube TV lub na żywo w YouTube? Nie tylko Ty. Wielu użytkowników zgłasza liczne problemy, z którymi borykają się na iPhone’ach i iPadach.

Ostatnia doba to wiele uwag od posiadaczy urządzeń opartych o system iOS, którzy nie są w stanie płynnie korzystać z możliwości platformy YouTube TV. Problemy także zahaczają o treści nadawane w trybie na żywo w obrębie kanałów YouTube Primetime.

YouTube TV

Według relacji użytkowników, opisujących kłopoty w serwisie reddit, możliwe jest uruchomienie aplikacji oraz przejście do ekranu głównego. Wszystkie kanały menu wyświetlają się normalnie, jednak po wybraniu konkretnego materiału pojawia się kręcące koło buforowania, ale treści nie ładują się.

Informacje od zespołu YouTube

Wielu użytkowników potwierdza te problemy występujące na urządzeniach marki Apple. Zespół YouTube poinformował iż trwają prace nad naprawą nurtujących kłopotów. W wiadomości zostały wymienione również cztery utrudnienia, mogące występować na sprzętach mobilnych z iOS.

Specjaliści wspominają o problemie ze streamingiem treści na żywo, ogólnym brakiem dostępu do aplikacji YouTube TV, zacinaniem i ładowaniem się filmów. Ponadto ogłoszono także iż nie działają kanały na żywo oraz Primetime, które udało się przywrócić po kilku godzinach.