Oferta serwisu (źródło: Apple TV+)
Oferta serwisu (źródło: Apple TV+)

Apple TV+ za darmo na miesiące. W jaki sposób skorzystać z promocji?

Platforma streamingowa Apple TV+ jest dość droga, jednak teraz możesz korzystać z niej przez dwa miesiące za darmo. W jaki sposób skorzystać z promocji oraz odmiennych treści i szerokiej oferty tego serwisu?

Powszechność platform streamingowych

Nieustannie wzrastająca liczba dostępnych serwisów streamingowych sprawia, że coraz więcej osób w ogóle nie korzysta z tradycyjnej telewizji. Tego typu platformy niosą za sobą sporo pozytywów, takich jak unikanie reklam czy uruchamianie, włączanie, zatrzymywanie filmów, programów oraz wciągających seriali. I to dokładnie takich, jak chcesz i kiedy chcesz.

Jedynym minusem tak naprawdę są ceny abonamentów, które niejednokrotnie nie są małe, jednak fakt ten często nie odstrasza. Szczególnie, gdy możemy dzielić konto z innymi domownikami.

Oferta serwisu (źródło: Apple TV+)
Oferta serwisu (źródło: Apple TV+)

Jednym z serwisów, nieco mniej popularnym w Polsce, jest Apple TV+, który działa już od prawie 4 lat. Nie jest to najtańszy serwis – za dostęp do samodzielnej subskrypcji należy zapłacić 34,99 złotych za jeden miesiąc.

Mimo wysokiej ceny, przedsiębiorstwo z Cupertino co jakiś czas uruchamia promocje, które pozwalają zaoszczędzić i jednocześnie uzyskać dostęp do kolejnego serwisu. Tak jest i tym razem, w jaki więc sposób skorzystać z promocji?

Treści Apple TV+ za darmo przez dwa miesiące

Apple TV+ daje teraz szansę na dwumiesięczne, w pełni darmowe oglądanie treści. Wszystko to z okazji premiery tegorocznego, sportowego filmu dokumentalnego pod tytułem Stephen Curry: Underrated. Aby skorzystać z oferty należy przejść na stronę internetową oraz zaakceptować warunek promocji przed 24 sierpnia br. w brzmieniu „2 miesiące bezpłatnie, a następnie odnowienie po cenie obowiązującej w Twoim regionie”.

Dwa miesiące za darmo (źródło: Apple TV+)
Dwa miesiące za darmo (źródło: Apple TV+)

Trzeba jednak pamiętać, by anulować subskrypcję odpowiednio wcześnie, zanim zostanie pobrana kwota kolejnej subskrypcji. Chyba, że platforma na tyle się spodoba, że będziemy chcieli nadal z niej korzystać – wtedy serwis sam pobierze z wprowadzonej karty odpowiednią kwotę.

Dla posiadaczy PlayStation oferta jest jeszcze lepsza, gdyż możliwe jest wybranie darmowych czterech lub nawet sześciu miesięcy za free.