Głośnik SPACE MAX (źródło: Beyerdynamic)
Głośnik SPACE MAX (źródło: Beyerdynamic)

Beyerdynamic ma nowy głośnik do Zooma i Teamsów. Drogi, ale idealny do pracy hybrydowej

Firma Beyerdynamic wprowadza na rynek nowy produkt. Jest nim zestaw głośnomówiący SPACE MAX o kompaktowym kształcie i wysokiej jakości emitowanych dźwięków, który doskonale sprawdzi się podczas konferencji, wirtualnych spotkań czy wideorozmów.

Estetyka, kompaktowość i wysoka jakość dźwięku

Marka Beyerdynamic, znana z profesjonalnych urządzeń audio, zaprezentowała kolejny produkt SPACE MAX. Najnowszy głośnik, a w zasadzie zestaw głośnomówiący, dedykowany jest do sal konferencyjnych o średnich bądź dużych rozmiarach. Wysokiej jakości głośnik został zamknięty w estetycznej, niewielkiej, okrągłej obudowie, stanowiąc przy tym proste rozwiązanie audio typu plug-and-play. Materiał, który powleka powierzchnię urządzenia jest antybakteryjny, a sprzęt otrzymał LEDowy panel, pozwalający na intuicyjne sterowanie.

Służący do komunikacji mikrofon także nie zawodzi pod względem jakości, a jego działanie opiera się o TECHNOLOGIĘ 360 SMART MIC. Dzięki temu użytkownicy mają pełną swobodę ruchów podczas rozmów telefonicznych lub też spotkań w grupach do 6 osób. Tego typu system pozwala na automatyczne wykrywanie głosów oraz szumów, tłumiąc przy tym tło, a więc wszelkie niepożądane efekty dźwiękowe w postaci echa czy sprzężenia zwrotnego.

Głośnik SPACE MAX (źródło: Beyerdynamic)
Głośnik SPACE MAX (źródło: Beyerdynamic)

Funkcje najnowszego produktu Beyerdynamic

Wprowadzony zestaw głośnomówiący to nie tylko zwykły głośnik z mikrofonem, ale przede wszystkim szansa na prowadzenie bezproblemowej rozmowy i spotkań. Dowodem na to stwierdzenie jest oficjalny certyfikat popularnej platformy Zoom oraz kompatybilność z Microsoft Teams, dzięki czemu realizacja spotkań w wirtualnym świecie jest niezwykle prosta.

SPACE MAX może łączyć się z urządzeniami zewnętrznymi takimi, jak laptopy, smartfony czy tablety, poprzez łączność Bluetooth lub USB. Najnowsza propozycja Beyerdynamic uzyskała także dostęp do funkcji Google Fast Pair, dzięki czemu połączenie się z innego rodzaju sprzętem jest szybsze i łatwiejsze. Złącze USB również jest w pełni uniwersalne, a wszystko dzięki dodatkowemu wyposażeniu głośnika w kabel oraz adapter USB-C na USB-A.

Zestaw SPACE MAX został odznaczony certyfikatem IP64, co oznacza, że jest w pełni chroniony przed wnikaniem pyłu oraz kroplami wody. Urządzenie może pracować na zasilaniu bateryjnym przez 25 godzin bez konieczności ładowania, stanowiąc także powerbank dla rozładowanego smartfona.

Sprzęt dostępny jest już w cenie 399 euro w kolorach Charcoal oraz Nordic Grey. Głośnik można zakupić na stronie producenta oraz w serwisie Amazon, a także u wybranych partnerów detalicznych.