Cecotec Rockstar Ergo Wet 1500
fot. Cecotec

Jeden produkt Cecotec zastąpi cztery urządzenia do sprzątania domu

Hiszpański producent AGD, Cecotec, wprowadził do sprzedaży w naszym kraju nowy odkurzacz pionowy 4w1, który pozwoli z łatwością posprzątać całe mieszkanie – zarówno na sucho, jak i na mokro. Sprawdźmy, co oferuje Rockstar Ergo Wet 1500.

Urządzenie o wielu twarzach

Trzymanie w domu odkurzacza, mopa i miotły wydaje się być niemal koniecznością w oczach większości osób. Wszak są to przedmioty wykorzystywane regularnie do utrzymywania porządku w mieszkaniu i trudno jest je zastąpić. Próby dokonania tego podjęła się hiszpańska marka Cecotec, która wprowadziła na polski rynek urządzenie Rockstar Ergo Wet 1500.

Produkt ten jest dość wszechstronny i łączy funkcje odkurzacza pionowego i ręcznego z mopem elektrycznym oraz miotłą. Dzięki temu, można wykorzystać go do czyszczenia nie tylko podłóg, ale również mebli. Dołączone końcówki pozwalają wykorzystać Rockstar Ergo Wet 1500 również do pielęgnacji tapicerki i tkanin.

Za całą magię odpowiadają dwie szczotki z napędem – pierwsza z nich została wykonana z gąbki i dba przede wszystkim o twarde podłogi (panele, kafelki), zaś druga z połącznia włosia i silikonu. Taka mieszanka sprawdza się świetnie na wszystkich rodzajach powierzchni, w tym także dywanów. By dosięgnąć w każdy zakamarek, producent wyposażył odkurzacz w technologię 360º, która w połączeniu z niską wagą na poziomie 3 kg znacznie ułatwia sprzątanie.

Cecotec Rockstar Ergo Wet 1500
fot. Cecotec

Cecotec Rockstar Ergo Wet 1500 ma podwójny filtr o wydajności na poziomie 99,9%, dzięki któremu wychwytuje zarówno zanieczyszczenia, jak również znajdujące się w powietrzu pyłki i alergeny. Podczas sprzątania użytkownicy mogą przełączać się pomiędzy czterema trybami pracy, które pozwalają dostosować intensywność czyszczenia i zużycie baterii do aktualnych potrzeb. W trybie Eco czas pracy na baterii będzie najlepszy, Medium to optymalne połączenie wydajności i mocy ssania, Turbo pozwala na bardzo dokładne czyszczenie, zaś Auto dostosowuje pracę urządzenia automatycznie.

A skoro o baterii mowa – nowe urządzenie jest zasilane przez akumulator litowo-jonowy o pojemności 3000 mAh, który według zapewnień producenta starcza na nawet 90 minut pracy. Dzięki temu nie trzeba się martwić o jego rozładowanie w trakcie sprzątania. Stan akumulatora, aktualny tryb pracy oraz inne zalecenia wyświetlają się na niewielkim wyświetlaczu umieszczonym na górze urządzenia.

Dostępność i cena Cecotec Rockstar Ergo Wet 1500

Polski dystrybutor marki Cecotec przekazał informację, że odkurzacz Rockstar Ergo Wet 1500 jest już dostępny w naszym kraju. W zestawie znajduje się odkurzacz, baza ładująca, pojemnik na wodę, zestaw szczotek i końcówek oraz niezbędna dokumentacja produktu.

Produkt jest dostępny w czarno-niebieskiej wersji kolorystycznej w sklepach Media Expert. Cena urządzenia to 1499 złotych.