Endorfy Atlas L Electric
źródło: Endorfy

Endorfy ma swoje biurka. Dla każdego coś fajnego

Endorfy to najnowsza marka twórców SilentumPC i SPC Gear, która zrzesza dotychczasowe produkty, umożliwiając marce podbijanie kolejnych rynków – nie tylko polskiego czy europejskiego, ale też innych zakątków świata. Jak się okazuje, firma ma swojej ofercie nowiutkie biurka, w których każdy znajdzie coś pod siebie – są propozycje mniej zaawansowane, ale także i te najlepsze.

Biurka Endorfy Atlas. Na samym szczycie L Electric

Najbardziej wypasione biurko producenta oferuje wszystko, czego może oczekiwać wymagający entuzjasta sprzętu komputerowego. Jak sama nazwa wskazuje, model Atlas L Electric cechuje się tym, że ma elektryczny podnośnik, który znacznie ułatwia pracę z meblem, a przede wszystkim jej komfort. Zwykłe biurka mają to do siebie, że ich wysokość jest statyczna, a tutaj sprawa wygląda zupełnie inaczej – cyfrowy panel zamontowany na prawej stronie umożliwia regulację od 73 do 120 cm z czterema gotowymi, zaprogramowanymi trybami wysokości.

Jednym kliknięciem można sprawić, że biurko nadaje się do pracy na stojąco, a z pewnością jest wiele osób, które oczekują tego od swojego centrum pracy. Sam blat Endorfy Atlas L Electric ma wymiary 150 × 78 cm, jest zatem przestronny, więc bez problemu pomieści setup złożony z kilku monitorów – jest w stanie udźwignąć 80 kg.

Sama powierzchnia blatu ma karbonowy wzór, przez co prezentuje się świetnie. Z dodatkowych udogodnień warto wspomnieć o organizerze na kable, prowadnicy na przewody, wcięciach na ramienia oraz wieszaku na słuchawki. Biurko możemy już zamawiać w internetowych sklepach, jego koszt to 1699 złotych.

Endorfy oferuje także bardziej podstawowe biurka

Obok Atlas L Electric do oferty producenta trafiły również Atlas L oraz Atlas S. Ten pierwszy to mniej zaawansowany wariant wcześniej opisanego modelu, który również oferuje zmianę regulacji wysokości, jednak jest ona ręczna i w znacznie mniejszym zakresie – firma przygotowała cztery wysokości – 72, 75, 78 oraz 80 cm.

Wymiary blatu są tu jednak takie same, mowa zatem o dużej powierzchni roboczej 150 × 78 cm. Co więcej, Endorfy Atlas L ma karbonową okleinę blatu, organizery kabli, specjalne wcięcia oraz wieszak na nasze słuchawki. Brak elektrycznej regulacji wysokości jest równoznaczny z niższą ceną 1299 złotych.

Ostatnią propozycją z serii Atlas jest model S, który jest najmniejszy i najmniej wypasiony z całej trójki. Blat ma wymiary 114 × 74 cm, co w zupełności wystarczy dla mniej zaawansowanych użytkowników, którzy chcą postawić na biurku tylko jeden/dwa monitory oraz klawiaturę, myszkę. Powierzchnia blatu również została pokryta okleiną o karbonowym wzorze, a mebel ma kilka udogodnień.

Organizer na kable – jest, wcięcia na przewody – obecne, brakuje tylko wieszaka na słuchawki. Endorfy Atlas S jest najmniejsze z całej rodziny, ale za to i najtańsze – biurko możemy kupić za 799 złotych.