Kamera zewnętrzna C8c 3K (źródło: EZVIZ)
Kamera zewnętrzna C8c 3K (źródło: EZVIZ)

EZVIZ wprowadził nowe inteligentne kamery. Dadzą znać, gdy nadejdą goście

Marka EZVIZ aktualizuje ofertę swoich inteligentnych kamer zewnętrznych. Do gamy produktów dołącza model C8C 2K+ oraz C8C 3K, które charakteryzują się łatwą obsługą, wysokiej jakości obrazem, a przy tym są kompatybilne z popularnymi platformami Smart Home.

Inteligentny dom w zasięgu ręki

EZVIZ to producent urządzeń dedykowanych przede wszystkim dla inteligentnego domu. W portfolio znajdziemy kamery bezpieczeństwa przeznaczone zarówno do monitorowania wnętrz, jak i ogrodu czy okolicy domu. W ofercie można także znaleźć smart wideodomofony, przenośne stacje zasilania, różnorodne czujniki, a także automatyczne roboty sprzątające.

Nadchodząca wiosna to czas, w którym wielu z nas porządkuje i doinwestowuje swoje ogrody, podjazdy czy wejścia, warto więc odpowiednio zabezpieczyć całość posiadłości, aby żaden nieproszony gość nie umknął naszej uwadze. Marka EZVIZ wspiera te działania dodając do oferty dwie kamery zewnętrzne, które pozwolą zwiększyć bezpieczeństwo wokół domu.

Monitoring zabezpieczeniem dla domu

Wśród najnowszych propozycji przedsiębiorstwa EZVIZ znalazła się kamera zewnętrzna C8c 2K+, która zapewni podgląd na podjazd, ogród czy wejścia zarówno w dzień, jak i w nocy. Urządzenie rejestruje nagrania w rozdzielczości 2K+ z zachowaniem zasięgu 360 stopni. Sprytna technologia oparta o sztuczną inteligencję jest w stanie wykrywać różnorodne kształty, rozpoznać postać człowieka lub pojazdu, a następnie w sposób automatyczny śledzić go w powiększeniu. Sprzęt ten nagrywa również w trudnych warunkach oświetleniowych i nocą, rejestrując wszelkie zdarzenia w kolorze.

Kamera zewnętrzna C8c 2K+ (źródło: EZVIZ)
Kamera zewnętrzna C8c 2K+ (źródło: EZVIZ)

Dodatkowo model ten obsługuje aktywną obronę i samodzielnie uruchamia syrenę oraz światło stroboskopowe, odstraszając nieproszonych gości. C8c 2K+ można łatwo zintegrować z Asystentem Google oraz Amazon Alexą i umożliwia prowadzenie dwukierunkowych rozmów z osobami, które odwiedziły nasz ogród.

Cechy kamery C8c 2K+ (źródło: EZVIZ)
Cechy kamery C8c 2K+ (źródło: EZVIZ)

Do portfolio marki EZVIZ dołącza także kamera C8c 3K. Model ten również zapewnia podgląd w 360 stopniach, jednak w tym przypadku obraz rejestrowany jest w rozdzielczości 3K. Podobnie jak wersja C8c 2K+, urządzenie zyskało dostęp do technologii zasilanej sztuczną inteligencją, odpowiedzialną za wykrywanie postaci człowieka lub pojazdu. Model ten obsługuje też Asystenta Google, Amazon Alexę, rozmowy dwukierunkowe i syrenę alarmową z oświetleniem stroboskopowym.

Wiosenne promocje na kamery EZVIZ

Na początek sprzedaży kamery trafiły do sklepów internetowych IVEL, Noxel i Eltrox w obniżonych cenach. Akcja promocyjna trwa od 1 do 31 marca 2024 roku. Zewnętrzna kamera C8c 2K+ dostępna jest za 199 złotych, czyli o 60 złotych taniej w porównaniu do ceny sugerowanej przez producenta, natomiast model C8c 3K kosztuje 239 złotych, zamiast 299 złotych.