KFA2 GC-03
źródło: KFA2

Popularny producent kart graficznych rozszerza swoją ofertę o… nowy fotel dla graczy

KFA2 to zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych firm, które zajmują się tworzeniem sprzętu dla graczy – w tym kart graficznych. Marka rozszerza działalność w coraz kolejnych segmentach gamingowych akcesoriów i wprowadza swój kolejny fotel dla graczy. Ma być ergonomiczny, wygodny – no i oczywiście bardzo ładny!

Nowy fotel KFA2 GC-03 – ergonomia i wygoda

Najnowsza propozycja producenta kart graficznych z pewnością ucieszy fanów marki, ponieważ jeszcze bardziej pozwoli dopełnić swoje stanowisko w komponenty firmy. Wszak w portfolio KFA2 są m.in. myszki, klawiatury, słuchawki, monitory, karty graficzne, a także fotele – w tym świeżo wydany GC-03. Czym się charakteryzuje?

Producent twierdzi, że do jego wykonania zostały wykorzystane materiały wysokiej jakości. Większość fotela została pokryta ekoskórą (niebieska część), natomiast siedzisko oraz podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa pokrywają nieprzesiąkliwe tkaniny poliestrowe, które mają być odporne za zachlapania, przecieranie i zadrapania i jednocześnie łatwo można je czyścić.

Całość prezentuje się bardzo dobrze, a konstrukcja jest dodatkowo ergonomiczna, z możliwością dostosowania głębokości podparcia (poduszki lędźwiowej), co ma ułatwić wyznaczenie odpowiedniej postawy siedzącego.

Co więcej?

Fotel KFA2 ma również funkcję bujania (podczas przerwy w pracy lub grze to fajna opcja!), zaś oparcie można regulować w zakresie od standardowych 90°, aż do 180°, co umożliwia położenie się „na płasko”. Siedzisko ma szerokość i głębokość 56 cm. Podłokietniki 4D można regulować standardowo w górę/dół, lewo/prawo, do przodu/do tyłu, a także od siebie/do siebie – osoba siedząca ma naprawdę szerokie pole do popisu pod względem personalizacji. W zestawie dodawana jest także poduszka zagłówka.

Ponadto KFA2 GC-03 został wyposażony w solidny gazowy podnośnik 100 mm czwartej klasy ze stalową ramą i podstawą, które mają zapewnić wysoką stabilność, wytrzymałość – nośność aż do 170 kg.

Fotel oczywiście trafi do sprzedaży na naszym polskim rynku, jednak cena jak na razie nie jest znana – zostanie potwierdzona bliżej daty premiery.