(źródło: Polsat Box Go)
(źródło: Polsat Box Go)

Serwis Polsat Go kończy działalność. Co w zamian?

Platforma streamingowa Polsat Box Go rusza z nowym pakietem streamingowym. Start dostępny jest teraz w promocyjnej cenie i wynosi jedynie 30 złotych za całoroczny dostęp do serwisu. Oznacza to, że miesięczny koszt subskrypcji wynosi jedynie 2,5 złotego.

To koniec Polsat Go

Polsat Box Go uruchamia pakiet abonamentowy o nazwie Start. Dzięki niemu widzowie otrzymają dostęp do ponad 40 tysięcy godzin treści takich, jak seriale, reality show oraz innych rozrywek, które emitowane były na ponad 20 kanałach Telewizji Polsat. Najnowszy pakiet będzie dostępny w cenie 30 złotych za cały rok użytkowania.

To jednak nie koniec wieści, ponieważ z końcem sierpnia serwis Polsat Go zakończy swoją działalność. Widzowie, którzy dotychczas korzystali z możliwości tego programu otrzymają darmowy, dwumiesięczny dostęp do nowo uruchomionego pakietu Start. Użytkownicy mają zostać poinformowani o możliwościach bezproblemowego przejścia z serwisu na nowo uruchomiony pakiet.

(źródło: Polsat Box Go)
(źródło: Polsat Box Go)

Platforma streamingowa stawia na rozwój

Jak twierdzi Wiceprezes Zarządu ds. Strategii Grupy Polsat Plus Maciej Stec, zmiany te są związane z chęcią rozwoju jednego serwisu streamingowego, a więc właśnie Polsat Box Go. Stanisław Janowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu Telewizji Polsat, zaznacza również, że rezygnacja z Polsat Go związana jest z chęcią produkcji contentu.

Polsat Box Go dostępny będzie od teraz w trzech różnych pakietach takich, jak nowo otwarty Start, Premium, który umożliwia włączanie ponad 100 kanałów telewizyjnych, treści w postaci seriali premium oraz filmów, w tym premier kinowych, a także Sport. Ostatni pakiet obejmuje programy sportowe i najważniejsze rozgrywki i zmagania.

Serwis streamingowy można uruchamiać za pośrednictwem przeglądarki poprzez stronę internetową polsatboxgo.pl, a także aplikację dedykowaną na urządzenia mobilne oparte o system Android, iOS oraz Harmony OS. Widzowie mogą także korzystać z platformy na wybranych telewizorach ze Smart TV, Android TV, Apple TV, Amazon Fire TV i na dekoderach, Chromecastach oraz za pomocą AirPlay.