Odkurzacz Bespoke Jet (źródło: Samsung)
Odkurzacz Bespoke Jet (źródło: Samsung)

Odkurzacze Samsunga ze zwrotem nawet do 500 złotych

Firma Samsung ruszyła z promocją na odkurzacze bezprzewodowe, dzięki której można uzyskać nawet 500 złotych zwrotu. Jakie urządzenia są dostępne w promocji i od czego zależy jego wysokość?

Wysokość zwrotu zależna od linii odkurzaczy

Z okazji Dnia Zwierząt Domowych firma Samsung zaproponowała promocję na odkurzacze Bespoke Jet, Jet 90 oraz Jet 75, które skutecznie zwalczą sierść, roztocza i bakterie. Rabat, w formie zwrotu na konto, pozwala na zredukowanie kosztu wybranego odkurzacza nawet o 500 złotych.

Wydajność i ceny poszczególnych odkurzaczy różnią się między sobą w zależności od modelu. Do wyboru dostępnych jest łącznie 15 modeli. W przypadku linii produktów Bespoke Jet możliwe jest otrzymanie zwrotu o wysokości 500 złotych, Jet 90 pozwala na odzyskanie 350 złotych, natomiast Jet 75 to zwrot w wysokości 200 złotych. Każda z grup zawiera 5 różnych modeli, różniących się m. in. funkcjonalnością, przeznaczeniem czy mocą.

Bespoke Jet ze zwrotem 500 złotych (źródło: Samsung)
Bespoke Jet ze zwrotem 500 złotych (źródło: Samsung)

W jaki sposób otrzymać zwrot za kupione produkty Samsunga?

Aby skorzystać z promocji należy kupić jeden z wybranych odkurzaczy z linii Jet, Jet 90 lub Jet 75 najpóźniej do 31 maja 2023 roku, chyba, że pula zwrotów zostanie wyczerpana wcześniej.

Po dokonaniu zakupu konieczne jest zamieszczenie opinii na stronie internetowej producenta lub u sprzedawcy czy też w serwisie porównywarki cenowej. Opinia powinna zostać oznaczona #promocjaSamsungzwrotsamsungjet oraz zawierać minimum 400 znaków. Konieczne jest również wypełnienie formularza w ciągu 14 dni od zakupu na koncie Samsung Account.

Po pozytywnym zweryfikowaniu zgłoszenia, zwrot trafi na podane w formularzu konto najpóźniej do 31 lipca 2023 roku.