Circle K (Źródło:Circle K)
Circle K (Źródło:Circle K)

Pranie podczas tankowania? Circle K wprowadza samoobsługowe pralkomaty

Circle K, jedna z największych sieci paliwowych w Polsce, udostępniła podróżnym nową usługę. Samoobsługowe pralkomaty działają już na wybranych stacjach paliw, umożliwiając pranie i suszenie odzieży przy użyciu kilku różnych programów.

Pralkomaty dla kierowców

Przejeżdżasz przez Warszawę, Kraków lub Łódź i potrzebujesz coś przeprać? Należysz do 67% Polaków zwracających uwagę, by przy praniu być oszczędnym? A może po prostu nie chcesz mieć w domu udziwnionych, zajmujących miejsce AGD i wolisz prać w zewnętrznych punktach? Do dostępnych opcji dołącza Circle K z samoobsługowym sprzętem firmy Break & Wash.

Sieć stacji wprowadza to rozwiązanie głównie z myślą o kierowcach zawodowych oraz osobach w dłuższej podróży. Pralko-suszarki to także dobre rozwiązanie dla osób nie posiadających sprzętu w wynajmowanych mieszkaniach i akademikach oraz w przypadku niespodziewanej awarii.

Całodobowe pralkomaty wyróżniają się łatwością obsługi. Mają 3 programy prania, które można dostosować do typu odzieży i zabrudzeń (30 stopni w 20 minut, 40 stopni w 35 minut i 60 stopni w 45 minut) oraz 2 warianty suszenia w temperaturze 40 stopni (oba dostępne w czasie pracy 20 minut). Możliwe formy płatności to gotówka, karta płatnicza lub karta prepaid.  

Dobrą opcją jest też możliwość skorzystania z własnych środków piorących lub z produktów dostępnych na miejscu.

Pralkomaty Circle K (Źródło:Circle K)
Pralkomaty Circle K (Źródło:Circle K)

Pralkomaty powoli w kolejnych miejscach

Zgodnie ze słowami dyrektor ds. rozwoju, Circle K skupia się przede wszystkim na wygodzie klienta. Realizując strategię convenience, sieć decyduje się na oferowanie usług ułatwiających życie, w tym pralkomaty.

Pierwsze pralkomaty zostały zainstalowane na trzech stacjach – w Warszawie przy ul. Powstańców Śląskich 90 oraz al. Rodowicza „Anody” 6, w Krakowie przy ul. Mogilskiej 81 oraz w Łodzi przy al. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 27. Już wkrótce pojawi się kolejne urządzenie na powstającej stacji przy MOP Kępsko Zachód przy S3.