Telewizor QLED TV Q2 (źródło: Xiaomi)
Telewizor QLED TV Q2 (źródło: Xiaomi)

Pierwszy telewizor Xiaomi QLED Q2 z Google TV w sprzedaży!

Z okazji urodzin oraz Xiaomi Fan Festival producent wprowadził do sprzedaży najnowsze telewizory QLED Q2, oparte na systemie Google TV. Co oferują nowe produkty?

Nowe telewizory Xiaomi QLED TV Q2 już w sprzedaży!

W sklepach pojawił się nowy, bezramkowy telewizor Xiaomi QLED TV Q2. To pierwszy prawdziwie inteligentny wyświetlacz tego producenta, który oparty został o system Google TV, co znacząco wpływa na funkcjonalność i łatwiejszy dla użytkowników dostęp do serwisów streamingowych, takich jak Netflix czy Amazon Prime Video. Telewizor został wyposażony w głośniki stereo o mocy 30 W, a wyświetlane obrazy dostępne są w rozdzielczości 4K Ultra HD.

Telewizor QLED TV Q2 (źródło: Xiaomi)
Telewizor QLED TV Q2 (źródło: Xiaomi)

Każdy z nowych telewizorów, bez względu na rozmiar, ma dostęp do takich technologii, jak Quantum Dot Display, Dolby Atmos i Dolby Vision. Bogactwo systemów przekłada się na możliwość wyświetlenia ponad miliarda kolorów. Urządzenie wykorzystuje również metadane Dolby Vision oraz czujnik światła, dzięki czemu emitowany obraz jest pełen szczegółów. Telewizory z tej serii otrzymały m. in. wejście AV, trzy sztuki HDMI w tym jeden port eARC, dwa USB 2.0, złącze CI, a także 3,5-milimetrowe gniazdo słuchawkowe.

Jakie rozmiary nowych telewizorów będą dostępne w Polsce i jaka będzie ich cena?

Na terenie Polski do oferty trafią trzy rozmiary QLED TV Q2, czyli z wyświetlaczem 50-calowym w rekomendowanej cenie 2299 złotych, 55-calowym za 2499 złotych oraz 65-calowym w cenie 3399 złotych.

Fani Xiaomi mogą również otrzymać gratisową torbę przy zakupach powyżej 500 złotych lub też podkładkę pod myszkę przy zakupach powyżej 200 złotych.

Gratis do zakupów dla fanów producenta (źródło: Xiaomi)
Gratis do zakupów dla fanów producenta (źródło: Xiaomi)