Promocja VIVE, źródło: HTC
Promocja VIVE, źródło: HTC

Promocje HTC na koniec roku: okulary VR i zestawy w niższej cenie

Ruszyła promocja na urządzenia i akcesoria do wirtualnej rzeczywistości firmy HTC. Wśród produktów o obniżonych cenach znalazły się okulary VIVE Flow oraz zestawy VR.

Okulary wirtualnej rzeczywistości HTC w promocji

Klienci w promocji mają do dyspozycji okulary VIVE Flow, które można teraz kupić za 2149 złotych. Po dokonaniu zakupu nowi użytkownicy otrzymają również dostęp do rocznej subskrypcji VIVEPORT Vista, a także kontroler VIVE Flow. Okulary VIVE Flow należą do pierwszych okularów wirtualnej rzeczywistości, które otrzymały dostęp do VOD.

W promocji dostępne są również VIVE Pro VR za 2099 złotych, Pro Eye za 4749 złotych i Pro Full Kit za 3849 złotych. HTC do promocji wrzuciło także Pro 2 HMD za 3349 złotych, Pro2 Full Kit za 6249 złotych. Do każdego z urządzeń producent dorzuca także roczną subskrypcję VIVE Vista gratis. W promocji dostępne są również słuchawki Deluxe Audio Strap za 269 złotych.

Promocyjne zestawy VIVE w niskich cenach

Firma HTC dorzuciła także do promocji zestaw VIVE Pro 2 Full Kit za 6249 złotych, który obejmuje HMD, dwa kontrolery oraz dwie stacje bazowe. Samodzielne urządzenie HMD VIVE Pro jest dostępne za 3449 złotych. Ponadto z rabatem za 2099 złotych dostępny jest także zestaw VIVE Pro Full Kit, zawierający HMD, dwa kontrolery oraz dwie stacje bazowe.

Kupno zestawu wiąże się dodatkowo z rocznym dostępem do subskrypcji VIVEPORT Infinity, dzięki czemu użytkownik uzyskuje darmowy dostęp do katalogu gier i aplikacji. Urządzenia, zestawy i akcesoria można zakupić w popularnych sieciach takich, jak x-kom, Media-Expert, Kom-IT oraz VortexVr.

Promocja na produkty firmy HTC będzie trwała zaledwie do 2 stycznia 2023 roku.