Telewizor OLED S95C (źródło: Samsung)
Telewizor OLED S95C (źródło: Samsung)

Najcieńszy telewizor Samsung OLED już dostępny w przedsprzedaży w Polsce

W przedsprzedaży pojawił się najcieńszy dotąd telewizor Samsung OLED S95C. Osoby, które zdecydują się na zakup otrzymają soundbar za złotówkę. Jak skorzystać z promocji?

Niewielka grubość obudowy skrywa ogromną jakość wyświetlania

Samsung OLED S95C do wyświetlania obrazów wykorzystuje technologię, która gwarantuje głęboką czerń, a przy tym czystą biel oraz żywą gamę innych barw. Model ten pokazuje realistyczne i jasne kolory, co potwierdza oznaczenie telewizora certyfikatem weryfikacji przez PANTENONE.

Urządzenie otrzymało dostęp do udoskonalonego procesu skalowania materiałów o niskiej rozdzielczości, dzięki czemu ich jakość wyświetlania zbliżona jest do filmów nagrywanych w 4K. Wszystko to przez półcienie, przejścia tonalne i wysoki poziom szczegółowości. Producent nie zapomniał również o wdrożeniu do nowego sprzętu sztucznej inteligencji, która pojawiła się w Neuronowym Procesorze Quantum 4K.

Telewizor OLED S95C (źródło: Samsung)
Telewizor OLED S95C (źródło: Samsung)

Pierwszym, co rzuca się w oczy z zewnątrz, jest niezwykle cienka konstrukcja. Obudowa ma zaledwie 11 milimetrów grubości. Było to możliwe dzięki ulokowaniu portów w zewnętrznej skrzynce Modułu One Connect Pro.

Promocyjny soundbar z okazji przedsprzedaży nowego telewizora Samsung

Najnowszy z telewizyjnych sprzętów firmy Samsung właśnie trafił do przedsprzedaży. Model S95C dostępny jest w trzech przekątnych – 55, 65 i 77 cali. Dodatkowo przyszli właściciele mogą skorzystać z promocji na soundbar za 1 złoty.

Przedsprzedaż telewizorów OLED S95C (źródło: Samsung)
Przedsprzedaż telewizorów OLED S95C (źródło: Samsung)

W przypadku modelu o rozmiarze 55 cali, który można kupić za 12499 złotych, dostępny jest soundbar HW-Q800B, natomiast do wersji 65 i 77 cali możliwe jest dokupienie w promocji sprzętu HW-Q930B. 65-calowy wyświetlacz można zakupić za 16499 złotych, natomiast 77-calowy za 24499 złotych.

Aby skorzystać z promocji, należy w dniach od 5 kwietnia do 24 kwietnia 2023 roku zdecydować się na zakup jednego z telewizorów. Wysyłka zamówień natomiast rozpocznie się 25 kwietnia i będzie sukcesywnie realizowana do 10 maja. Zestawy dostępne są na stronie Samsung.com, w salonach Samsung Brand Store, a także w sklepach Audio Color, RTV Euro AGD, Media Expert i  Media Markt.