telewizor serial oglądanie
(fot. pexels.com)

Planujesz nowy telewizor? W T-Mobile kupisz już od 999 zł z pakietem Magenta Dom

T-Mobile ogłosiło, że przygotowało specjalną ofertą dla fanów piłki nożnej, którzy będą oglądać Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Oczywiście z promocji na telewizory może skorzystać każdy zainteresowany, który zamierza w najbliższym czasie kupić sprzęt do swojego domu.

Telewizory wraz z usługą Magenta Dom

Kupno telewizora zazwyczaj łączymy z pójściem do marketu z elektroniką lub zakupem w takim sklepie przez stronę internetową. Warto mieć jednak na uwadze, że telewizory również znajdziemy chociażby w T-Mobile, a teraz operator przygotował specjalną promocję.

Oferta łączona jest z usługą Magenta Dom z abonamentem komórkowym w taryfie L Nielimitowana. Wśród dostępnych urządzeń klienci mają 43-calowy telewizor Philipsa Full HD za 999 złotych. Otrzymujemy tutaj m.in. system Pixel Plus HD, który ma zapewniać żywy i wyraźny obraz, dwa porty HDMI czy port USB.

Jeśli model Philipsa nam nie wystarczy, to w ofercie dostępne są również telewizory o przekątnych 55 i 65 cali, zarówno tego, jak i innych producentów. Co więcej, wszystkie urządzenia można kupić w opcji ratalnej 0% w umowie na 24 miesiące.

T-Mobile telewizor oferta promocja
(fot. T-Mobile)

Jak skorzystać z promocji przygotowanej przez T-Mobile?

Promocja przygotowana jest do klientów, którzy zdecydują się na pakiet Magenta Dom z taryfą L Nielimitowana. Nie możemy więc po prostu pójść do T-Mobile i kupić telewizor we wspomnianej wcześniej kwocie 999 złotych. Niekoniecznie jednak jest to wadą, bowiem wraz z pakietem otrzymujemy zestaw dodatkowych usług, które połączone ze sobą mogą okazać się jak najbardziej atrakcyjne cenowo.

Pakiet Magenta Dom w wariancie L Nielimitowana to abonament komórkowy z internetem bez limitu danych i bez limitu prędkości, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz internet światłowodowy do domu o prędkości do 300 Mb/s oraz telewizję ze 130 kanałami. Ponadto klienci otrzymują dostęp do platformy Player na 12 miesięcy bez reklam, a także T-Mobile dorzuca jeszcze router Wi-Fi

Przedstawiony pakiet (bez urządzenia) kosztuje w promocyjnej cenie 115 złotych miesięcznie z rabatami w umowie na 24 miesiące. Oczywiście telewizor trzeba dokupić dodatkowo – np. wspomnianego 43-calowego Philipsa za 999 złotych.

Jeśli zainteresowała Was oferta T-Mobile, to więcej szczegółów znajdziecie na stronie firmy.