Ewrotki RollWalk eRW3 Pro (Źródło: rollwalk)
Ewrotki RollWalk eRW3 Pro (Źródło: rollwalk)

Elektryczne wrotki RollWalk przypniesz raz-dwa i odjedziesz w stronę słońca

Elektryczne wrotki RollWalk eRW3 Pro zostały zaprojektowane z myślą o szybkim przypięciu do stóp dzięki magnetycznym klamrom. Można w nich pomykać z prędkością 30 km/h.

Elektryczna zabawa

Wydajniejsze, mniejsze, lżejsze baterie i systemy napędowe pozwalają na budowę coraz ciekawszych gadżetów. Chcesz pośmigać na śniegu? Śnieżny skuter to coś dla Ciebie. Wolisz wodę i cieplejsze klimaty? Serfuj po falach na elektrycznej desce. A co z mieszczuchami? Ci to już w ogóle mają bogaty wybór hulajnóg, rowerów, skuterów, elektrycznych łyżworolek, szybkich deskorolek… i to wciąż mało, czego dowodem jest najnowsza konstrukcja firmy RollWalk,, zaprojektowana z myślą o szybkim przebyciu niewielkich odległości.

Wrotki eRW3 Pro są mocowane do istniejącego obuwia użytkownika za pomocą pasków na kostkę i palce z szybko zwalnianymi klamrami magnetycznymi. Oznacza to, że wrotki można zdjąć i schować do plecaka, gdy nie są potrzebne, umożliwiając użytkownikowi normalne chodzenie w zwykłych butach. Każda wrotka ma jednoczęściową ramę z aluminium 6061, 300-watowy silnik wytwarzający moment obrotowy 3,2 Nm, akumulator litowo-jonowy Samsung 18650 o pojemności 3,5 Ah oraz cztery koła 70 mm z okryciem z gumy silikonowej.

Na tych wrotkach śmigniesz, gdzie chcesz, po czym wrzucisz je do plecaka

Silniki w obu łyżwach są jednocześnie sterowane za pomocą jednego bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania, umożliwiając użytkownikom wybór jednej z czterech zaprogramowanych prędkości: 7, 16, 21 lub 32 km/h. Do zatrzymania służy elektroniczny układ hamulcowy. Firma podaje, że jednogodzinne ładowanie wystarcza na zasięg 22 km, prawdopodobnie przy najniższej prędkości. Cała elektronika jest wodoodporna zgodnie ze standardem IPX4, co oznacza, że może wytrzymać zachlapanie z dowolnego kierunku. Jedna wrotka waży 2 kg i razem są w stanie udźwignąć kierującego o wadze do 100 kg.

Wrotki są już dostępne na stronie internetowej RollWalk w cenie 569 dolarów.