Robovac LR30 Hybrid/Hybrid+, źródło: Eufy

Eufy wprowadza nowe roboty sprzątające. Dzięki Robovac zapomnisz o sprzątaniu nawet na 60 dni!

Rodzina robotycznych odkurzaczy Eufy właśnie się powiększa i wjeżdża na polski rynek. Nowe roboty Robovac LR30 Hybrid i Hybrid+ mogą się pochwalić mocą ssania na poziomie 3000 Pa, sterowanym zbiornikiem na wodę i technologią BoostIQ. Co jeszcze oferują?

Robovac LR30 Hybrid+ pozwoli zapomnieć o sprzątaniu na 60 dni

Kolejny robot odkurzający marki Eufy trafił na polski rynek, tym razem przyszedł czas na LR30 Hybrid i Hybrid+. Urządzenie w wersji Hybrid+ dodatkowo jest wyposażone w zaawansowaną stację dokującą, która jest w stanie automatycznie przejąć od robota zebrane odpady do pojemnika, dzięki czemu możliwe jest zapomnienie o sprzątaniu nawet na 60 dni. Urządzenie poinformuje użytkownika o konieczności wymiany antybakteryjnego i dezodoryzującego worka, gdy ten się zapełni.

Proces opróżnienia stacji dokującej ogranicza się tylko do wyjęcia worka, wyrzucenia go do śmietnika i zainstalowania nowego, nie ma więc konieczności wytrzepywania i ręcznego wysypywania brudu.

Dla wersji Hybrid producent przewidział pojemnik gromadzący kurz, którego pojemność wynosi 330 ml.

Robovac LR30 Hybrid/Hybrid+, źródło: Eufy
Robovac LR30 Hybrid/Hybrid+, źródło: Eufy

Oba urządzenia LR30 mają dostęp do rozbudowanego systemu mapowania, który działa w oparciu o technologię LiDAR, czyli metodę teledetekcji, wykorzystującą światło lasera do pomiarów odległości znajdujących się w pobliżu obiektów.

Roboty LR30 Hybrid oferują także dostęp do sprawnego systemu mopowania oraz funkcji pozwalającej na dostosowanie siły ssania do rodzaju czyszczonej powierzchni, która sięga do 3000 Pa.

Harmonogramy i dostęp do asystentów głosowych

Automatyczne odkurzacze Robovac pozwalają na zmapowanie kilku poziomów, co jest sporym ułatwieniem dla właścicieli kilkupiętrowych domów. Dedykowana aplikacja pozwala na stworzenie stref, miejsc zakazanych czy ustalenie częstotliwości i harmonogramów, a także poziom nawilżenia podczas mapowania, wskazywanie konkretnych obszarów i funkcję BoostIQ. Opcja ta pozwala na wykrywanie zmiany podłoża z podłogowego na dywanowe, co w automatyczny sposób powoduje wzrost mocy ssania odkurzacza.

Robovac LR30 Hybrid/Hybrid+, źródło: Eufy

Zarówno wersja Hybrid, jak i Hybrid+, obsługuje asystentów głosowych, takich jak Amazon Alexa oraz Asystent Google, co ułatwia sterowanie. Odkurzacze są wyposażone w akumulator, pozwalający na 145 minut nieustannego działania. Urządzenia mogą bez problemu przejechać przez progi o wysokości do 2 cm, a ich maksymalny poziom głośności sięga 62 dB.

Sugerowana przez producenta cena wersji Robovac LR30 Hybrid+ wynosi 1999 złotych, natomiast wersja Hybrid została wyceniona na 1499 złotych.