Roczny abonament FlixClassic w promocyjnej cenie na Walentynki!
Promocja na Walentynki (źródło: FlixClassic)

Roczny abonament FlixClassic w promocyjnej cenie na Walentynki!

Platforma FlixClassic, specjalizująca się w streamingowaniu klasyków kina, rusza z nową promocją z okazji Walentynek. Już niebawem będzie można wykupić roczny dostęp w obniżonej cenie.

FlixClassic pozwala poznać historię kinematografii

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami i jeśli jeszcze nie masz planów, może warto uwzględnić w nich spektakl filmów w domowym zaciszu. Serwis VOD, działający pod nazwą FlixClassic, jest platformą bogatą w klasykę światowej kinematografii.

Filmy można odtwarzać w jakości remasteryzowanej do jakości HD oraz w oryginalnych wersjach językowych, dzięki czemu możemy łatwo przenieść się do czasów naszej młodości, a nawet naszych rodziców czy dziadków. Platforma umożliwia uruchomienie polskiego lektora lub polskojęzycznych napisów.

Proces remasteryzacji do jakości HD (źródło: FlixClassic)
Proces remasteryzacji do jakości HD (źródło: FlixClassic)

Platforma dedykowana jest dosłownie dla każdego, zarówno dla fanów kina koneserskiego, jak i osób, które chciałyby poznać historię klasyków kinowych i sztukę filmową sprzed lat. Serwis wkrótce będzie dostępny w formie aplikacji na większej liczbie urządzeń z systemem iOS, Android oraz Smart TV.

Roczny abonament w niższej cenie na święto zakochanych

Specjalnie na święto zakochanych platforma VOD, znana z klasyków kina, wprowadza promocję, która pozwala zredukować cenę rocznego abonamentu. Promocja rusza już 11 lutego i będzie trwała do 23.59 w Walentyki 14 lutego i pozwoli na obniżenie ceny ze 129,99 do 99,99 złotych.

Propozycje na Walentynki (źródło: FlixClassic)
Propozycje na Walentynki (źródło: FlixClassic)

FlixClassic ma bogaty katalog klasycznych filmowych produkcji, który obejmuje ponad 400 propozycji, a wśród nich spory wybór romantycznych propozycji kinowych takich, jak na przykład „Dworzec dla dwojga” (1982), „Mój pan mąż” (1936), „Małżeństwo na złość” (1929), „Syreny” (1990) czy też „Jeden tydzień” (1920).