Nanoleaf

Szukasz taniej i dobrej żarówki do smart home na prezent? Dobrze trafiłeś

Black Friday, Cyber Monday, Cyber Week to wszystko za nami – wkraczamy w czas świąteczny, a okres ten kojarzy się z jednym – z prezentami. Poszukując fajnych promocji w grudniu, wcale nie musimy wydać fortuny na sprzęt dla nas (lub naszych bliskich). Jeśli akurat rozglądasz się za tanią i dobrą żarówką, która uzupełni twój smart home, to dobrze trafiłeś – propozycja Nanoleaf jest w bardzo dobrej cenie.

Smart żarówka Nanoleaf Essentials w dobrej cenie

W sklepie internetowym Amazon pojawiła się naprawdę dobra oferta, która pomoże stworzyć atmosferę w naszym smart home w ten świąteczny czas. Mowa bowiem o inteligentnej żarówce produkcji Nanoleaf Essentials (nazwa kodowa NL45-0800WT240E27), którą można teraz kupić w znacznie niższej cenie, oszczędzając trochę pieniędzy.

Omawiany dziś model rozświetli pomieszczenie w każdym kolorze, który bezproblemowo dostosujemy przy pomocy dedykowanej aplikacji Nanoleaf Smarter Series, dostępnej na smartfonach z systemem Android oraz iOS, jest to z pewnością fajna opcja dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze smart home. Urządzenie cechuje się poborem mocy 9 W, a więc jest energooszczędna (klasa energetyczna F), ale przy tym jest w stanie zapewnić strumień świetlny 806 lumenów (producent deklaruje, że maksymalna wartość to 1100 lm).

Szukasz taniej i dobrej żarówki do smart home na prezent? Dobrze trafiłeś

Oczywiście mamy tu standardowy gwint E27, a to wszystko za 67,75 złotych (normalna cena to 89 złotych), z dostawą za darmo – sklep daje nam gwarancję, że produkt przyjdzie przed świętami. Co więcej, w promocji dostępny jest trójpak w cenie około 170 złotych (co daje nam ~ 56 złotych za sztukę).

To dobry początek do stworzenia inteligentnego domu

Tworzenie inteligentnego domu może początkowo przerażać, ale gadżety, takie jak żarówki, są najlepszym sposobem na wejście w świat smart home. Wydając stosunkowo niewielkie pieniądze, jesteśmy w stanie zastąpić standardowe włączniki i sterować oświetleniem przy pomocy naszego smartfona – co dla ludzi, którzy cenią sobie wygodę, jest z pewnością na plus. Oczywiście żarówkę skonfigurujemy z asystentem Google, Apple HomeKit, a nawet Razer Chroma RGB.

Nanoleaf żarówka
źródło: Nanoleaf

Osobiście sam postanowiłem zakupić omawianą dziś żarówkę Nanoleaf, kto wie – może przekonam się do inwestycji w oświetlenie w swoim pokoju, który – bądź co bądź – jest moim miejscem pracy.