Limitowana edycja głośnika Nautilus (Źródło B&W)
Limitowana edycja głośnika Nautilus (Źródło B&W)

Jubileuszowa edycja głośnika Nautilus to istne dzieło sztuki

Bowers & Wilkins z okazji urodzin swojego topowego modelu głośnika prezentuje limitowaną, jubileuszową edycję. Perłowy Nautilius uczci 30. rocznicę jego powstania.

Audiofile łączcie się

Producenci elektroniki prześcigają się w swoich ofertach na najciekawsze urządzenia audio i najlepsze promocje na te produkty. Dla mniej wymagających słuchaczy dobrym rozwiązaniem mogą być urządzenia Sonos, mobilni docenią laptopy z wydajnymi głośnikami, minimalistyczni domatorzy powinni sprawdzić ciekawe rozwiązania Symfonisk, a poszukujący korzystnych promocji być może skuszą się na obecną promocję na soundbary. Czy w tym całym zalewie są jednak perełki dla smakoszy dźwięku, chirurgów muzyki i entuzjastów głębokich brzmień? Znana marka Bowers & Wilkins ma coś specjalnie dla nich.

Bowers & Wilkins jest liderem w dziedzinie zaawansowanych technologii audio od czasu założenia firmy w Wielkiej Brytanii w 1966 roku. Od ponad 50 lat firma projektuje i produkuje precyzyjne głośniki domowe, słuchawki i samochodowe systemy audio o wysokiej wydajności. Wśród jej produktów jednym z najbardziej charakterystycznych i znanych jest model Nautilius. Ręcznie wytwarzany, ultra-high-endowy produkt przyciąga wzrok od 30 lat i był kluczem do wyniesienia marki na pozycję lidera. Z okazji 30. urodzin charakterystycznej muszli firma zaprezentowała limitowaną edycję produktu o perłowym wykończeniu.

Limitowana edycja głośnika Nautilus (Źródło B&W)
Limitowana edycja głośnika Nautilus (Źródło B&W)

Głośnik godny galerii sztuki

Głośnik Nautilius to rewolucyjny produkt, wprowadzający koncepcję wykładniczo zwężającej się konstrukcji. Konstrukcja tubowa przyniosła firmie nagrodę Queen’s Award for Enterprise: Innovation w 2005 roku. Urządzenie to produkt kunsztu i wielkiej pasji — ręczne wykonanie jednej obudowy zajmuje ponad tydzień, co nie obejmuje czasu na szlifowanie, malowanie i polerowanie do perfekcji.

Każda sztuka musi być wykonana ręcznie. Musisz czuć, co robisz, aby uzyskać doskonały kształt.

Mark Hazell, Bowers & Wilkins
Limitowana edycja głośnika Nautilus (Źródło B&W)
Limitowana edycja głośnika Nautilus (Źródło B&W)

Nautilus jest dostępny w trzech standardowych kolorach: granatowym metalicznym, srebrnym i czarnym. Bowers & Wilkins oferuje usługę niestandardowego wykończenia, w ramach której za dodatkową opłatą dopasowują kolor produktu do dowolnego wzoru wybranego przez klienta.

Ceny zaczynają się od 70000 dolarów za sztukę.