netto gazetka luty 2022 odkurzacze mop parowy
(źródło: Netto)

Robot sprzątający za grosze w Netto

Choć wielu osobom roboty sprzątające kojarzą się wciąż z dość drogimi sprzętami, na rynku pojawia się sporo tanich urządzeń tego typu. Świetnym przykładem na to są odkurzacze, które można teraz kupić w sieci dyskontów Netto. Sprawdźmy, co oferują.

Niedrogie roboty sprzątające podbijają rynek

Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej tanich sprzętów AGD, które są w stanie (przynajmniej w teorii) wykonać identyczne zadania, co ich odpowiedniki znanych marek, lecz kosztują zaledwie ułamek ich ceny. Przykładów nie trzeba daleko szukać – sprzęt popularnie nazywany „Lidlomiksem” zrobił furorę zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Wśród robotów sprzątających jest podobnie – na rynku można znaleźć mnóstwo tanich modeli, takich jak chociażby nowy Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite, kosztujący w promocji niecałe 960 złotych. Jest to świetna alternatywa dla znacznie droższych produktów, która z pewnością będzie wybierana przez osoby potrzebujące prostego inteligentnego odkurzacza.

Robot sprzątający za grosze w Netto
odkurzacz Xiaomi

Tanie odkurzacze do kupienia w Netto

W ostatnim czasie dyskonty oferują sporo tanich sprzętów, takich jak odkurzacze. Nie inaczej jest w sieci sklepów Netto. W najnowszej gazetce pojawił się robot odkurzający Epiq. Nie jest to z pewnością sprzęt z górnej półki, lecz do podstawowych zastosowań powinien wystarczyć.

Urządzenie jest wyposażone w pojemnik na kurz o pojemności 0,4 litra, co ma wystarczyć na pomieszczenie nieczystości z obszaru o powierzchni 90-120 m2. Robot może pracować około 80 minut na jednym ładowaniu, a jego ponowne naładowanie zajmie około 3 godziny. Sklep zapewnia, że nie jest on zbytnio hałaśliwy i podczas sprzątania słyszalny jest dźwięk o maksymalnym natężeniu 55 dB.

Produkt można zakupić w cenie… zaledwie 129 złotych. Mam spore wątpliwości odnośnie jakości sprzatania tego robota, więc nie zdziwcie się, jeśli nie spełni Waszych oczekiwań w 100% – w końcu to mega tani robot sporzątający, po którym nie można spodziewać się cudów.

netto gazetka luty 2022 odkurzacze mop parowy
(źródło: Netto)

W ofercie dyskontu pojawił się również ręczny odkurzacz 2 w 1 z filtrem HEPA. Umożliwia on odkurzanie z mocą 600 W, ma wymienne końcówki i można korzystać z niego w trybie niewielkiego odkurzacza ręcznego, za pomocą którego można posprzątać trudnodostępne miejsca lub odkurzyć w samochodzie. Urządzenie jest wyposażone w 5-metrowy przewód i waży 1,38 kg. Jego cena wynosi 99 złotych.

Niemniej ciekawie prezentuje się również mop parowy o mocy 1300 W. W zestawie znalazł się szereg wymiennych końcówek do różnych powierzchni, pozwalający na czyszczenie dywanów i podłóg, a także felg samochodowych, luster czy okien. Urządzenie kosztuje 139 złotych.

Powyższe urządzenia można kupić w wybranych sklepach Netto w tym tygodniu. Oferta kończy się 5 lutego 2022 roku.

Wydaje się, że jest zbyt tanio – ale może w tej cenie się opłaca?