Robot odkurzający RC3 (źródło: EZVIZ)
Robot odkurzający RC3 (źródło: EZVIZ)

Robot odkurzający EZVIZ RC3 kupisz teraz o 300 złotych taniej!

Zaprezentowany w maju robot odkurzający EZVIZ RC3, trafił na polski rynek w sierpniu, a teraz dostępny jest w dobrej promocji. Jeszcze przez kilka dni można kupić go za 499 złotych, zamiast 799 złotych. Co oferuje to inteligentne urządzenie?

Moc ssania i wydajna bateria sprzętu EZVIZ

Robot odkurzający to część inteligentnego domu, która pozwala na pewien czas zapomnieć o obowiązkach w postaci sprzątania. Rynek takich urządzeń jest już wypełniony po brzegi, co oczywiście nie oznacza, że producenci nie mają nowych pomysłów i sprzętów.

Jedną z marek oferujących kilka automatycznych odkurzaczy jest firma EZVIZ, która nie tak dawno, bo zaledwie w maju pochwaliła się rozbudowaniem portfolio o kilka kolejnych urządzeń. W sierpniu natomiast nowoczesne sprzęty trafiły już szerzej na rynek, w tym do polskich sklepów. Wśród nich znalazł się robot RC3.

Robot odkurzający RC3 Plus (źródło: EZVIZ)
Robot odkurzający RC3 Plus (źródło: EZVIZ)

Urządzenie oferuje moc ssania na poziomie 2700 Pa, a, jak twierdzi producent, wydajna bateria wystarczy na długi czas pracy, pozwalający na sprzątnięcie mieszkania do 200 m2 powierzchni, bez konieczności ładowania. Urządzenie zostało wyposażone w zbiornik na kurz o pojemności 800 mililitrów, co jest dość sporym rozmiarem. Poza tym obudowa jest kompaktowa i smukła, dzięki czemu dość prosto możemy odnaleźć dogodne miejsce dla ulokowania stacji ładującej.

Zrównoważony i inteligentny robot odkurzający

Robot odkurzający EZVIZ RC3 może realizować swoje prace w trzech trybach oraz otrzymał dostęp do inteligentnego systemu nawigacji i planowania tras, co sprawia, że bez problemu unika pojawiające się na jego drodze przeszkody. Poza tym urządzenie radzi sobie z uskokami czy progami o wysokości do 2 centymetrów, a także może wykrywać dywany, gdzie automatycznie zwiększa moc ssania.

Co więcej, model RC3 charakteryzuje się niskim poziomem hałasu, a samo urządzenie w dużej mierze zostało wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. W ten sposób powstała m. in. płyta spodnia, opracowana z równowartości 16 butelek plastikowych.

Automatyczny robot dostępny w promocji

Robot odkurzający EZVIZ RC3 jest teraz dostępny w obniżonej cenie, dzięki czemu możemy zapłacić 499 złotych zamiast 799 złotych. Promocja obowiązuje od 16 do 31 października 2023 roku, a z oferty można skorzystać w sklepie producenta w serwisie Allegro.