The Frame Disney100 Edition (źródło: news.samsung.com)
The Frame Disney100 Edition (źródło: news.samsung.com)

Jesteś fanem produkcji Disney’a? Samsung ma dla Ciebie specjalny telewizor

Kiedy myślimy o Disney’u, mamy przed oczami cały świat magii, postaci i niezapomnianych historii. A gdyby tak połączyć tę magię z najnowszą technologią? Samsung postanowił uczcić 100-lecie Disney’a, wprowadzając na rynek specjalną edycję telewizora — The Frame-Disney100 Edition. Smukły design i matowy wyświetlacz już zostały docenione przez fanów na całym świecie jako doskonałe dopełnienie domowego wnętrza.

Więcej niż telewizor

Wyobraź sobie, że na Twojej ścianie wiszą obrazy z ukochanych animacji. Teraz dodaj do tego nowoczesność i elegancję. The Frame dostępny w trzech rozmiarach: 55, 65 i 75 cali jest nie tylko telewizorem, ale — jak twierdzi producent — prawdziwym dziełem sztuki. Elegancka ramka ozdobiona logo, 100 specjalnych obrazów z kolekcji Disney’a i pilot inspirowany Myszką Miki – to wszystko czeka na fanów tej produkcji i nowoczesnej technologii.

Cheolgi Kim, wiceprezes ds. wizualnych wyświetlaczy w Samsung Electronics podkreślił, jak ważna była ta współpraca dla firmy. Zwrócił również uwagę na unikatowość tej edycji oraz na to, jak ten konkretny produkt ma odmienić sposób, w jaki korzystamy z ekranów i „konsumujemy” odtwarzane treści.

The Frame Disney100 Edition (źródło: news.samsung.com)
The Frame Disney100 Edition (źródło: news.samsung.com)

Technologia Samsunga spotyka kreatywność Disney’a

Włączając telewizor, jego użytkownik od razu przeniesie się do świata Disney’a – na ekranie pojawi się logo Samsung x Disney100. Ale to nie koniec atrakcji. W telewizorze znajdują się również specjalne ramki w charakterystycznym kolorze — srebrnego metalu. Jest to oczywiście nawiązanie do chyba najbardziej kojarzonej animowanej postaci — Myszki Miki.

Dodatkowo, The Frame-Disney100 zawiera 100 dedykowanych dzieł sztuki z Disney’a, dostępnych bezpośrednio w sklepie Samsung Art Store. Dzięki treściom z Walt Disney Animation Studios, Pixar Animation Studios, Marvel, Lucasfilm oraz National Geographic, fani mogą prezentować swoje ulubione postacie i treści bezpośrednio na ekranie telewizora. Sklep umożliwia również korzystanie z kolekcji z największych międzynarodowych muzeów, takich jak Luwr czy Tate, a także dzieł artystów – od Moneta po Van Gogha.

Niestety, jak każde dzieło sztuki, i ten produkt ma swoją cenę. The Frame-Disney100 w rozmiarze 55 cali to wydatek rzędu 7035 złotych. Model 65-calowy jest dostępny za około 9100 złotych, a wersja 75-calowa 13 240 złotych.

Jest jeszcze jedna przeszkoda — TV obecnie jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych, Europie, Korei oraz w Ameryce Łacińskiej.