Kamera Insta360 Go 3 (Źródło: insta360)
Kamera Insta360 Go 3 (Źródło: insta360)

Ta kamera o rozmiarze kciuka nagrywa wideo w rozdzielczości 2,7K

Firma Insta360 zaprezentowała swój najnowszy produkt. 360-stopniowa kamera Go 3 nagrywa wideo do 2,7K przy 30 klatkach na sekundę.

Małe gadżety dla technologicznych wariatów

Dla poszukujących wrażeń i przygód producenci sprytnych gadżetów mają bardzo szeroką ofertę. Inteligentne kaski do sportów kontaktowych, plastry mierzące parametry sportowców, robotyczni bokserzy, grzejąco-chłodzące wkładki do butów… A co, gdy chcesz nagrać wycieczkę życia, ale w twojej walizce nie zmieści się już zwykła kamera sportowa? Nowy sprzęt od Insta360 będzie dla Ciebie idealna.

Go 3 to kamera ważąca 35,5 g i jest trzecim przedstawicielem serii małych kamer wysokiej jakości. 2,7K przy 30 klatkach na sekundę pomaga dostarczać ostre, żywe, soczyste filmy. Przełączenie na tryb Full HD pozwala natomiast skupić się na zwolnionym tempie 120 kl./s. Nieuniknione drgania aparatu podczas scen akcji są trzymane w ryzach dzięki technologii stabilizacji obrazu FlowState. Pojemność baterii najnowszego modelu to 310 mAh, co zapewnia do 45 minut działania na jednym ładowaniu i złapanie wszystkich najważniejszych momentów twojej przygody. Dwoma mikrofonami do lepszej rejestracji dźwięku można sterować głosowo bez użycia rąk.

Maleńka, ostra jak brzytwa kamera

W najnowszym modelu firmy tryby nagrywania obejmują nagrywanie wstępne, nagrywanie w pętli i przechwytywanie czasowe. Istnieje również tryb umożliwiający zmianę różnych współczynników proporcji po nagraniu, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować ten sam klip do przesłania na Instagram 9:16 lub YouTube 16:9. Magnetyczny korpus Go 3 pozwala na wiele możliwości zaczepienia kamery, w tym zawieszenie na wisiorku w celu rejestrowania życia z perspektywy pierwszej osoby POV na wysokości klatki piersiowej. Dostępny jest również klips, który umożliwia przymocowanie do nakrycia głowy, a obrotowy stojak umożliwia fotografowanie pod trudnymi kątami. W zestawie znajduje się również mocowanie do statywu do użytku z selfie stickiem. Jakby tego było mało, maleńka kamera chętnie zabierze się również na nurkowanie do 5 metrów dzięki uszczelnieniu IPX8.

Z dodatkowych funkcji — wraz z kamerą dostępny jest Action Pod, które przenosi 2,2-calowy odchylany ekran dotykowy na imprezę wraz z akumulatorem o pojemności 1270 mAh (i czasem nagrywania 170 minut).

Insta360 Go 3 jest już dostępny w sprzedaży w cenie:

  • 379,99 dolarów za wersję 32 GB,
  • 399,99 dolarów za wersję 64 GB,
  • 429,99 dolarów za model 128 GB.