Telewizor OLED S95C (źródło: Samsung)
Telewizor OLED S95C (źródło: Samsung)

Zastanawiasz się nad zakupem telewizora OLED Samsunga? Teraz dostaniesz do 2000 złotych zwrotu

Samsung rusza z nową promocją, dzięki której po zakupie wybranego telewizora OLED i wystawieniu opinii można zyskać nawet 2 tysiące złotych zwrotu. W jaki sposób skorzystać z promocji?

Zwrot za telewizory OLED

Telewizory OLED to sprzęty, które oferują swoim użytkownikom głęboki poziom czerni, jednolitość bieli, a także wysokiej jakości kontrast oraz wierne odwzorowanie kolorów. Poza tym, ekrany te cechują się dość szerokim kątem widzenia oraz zapewniają płynny obraz. Coraz więcej widzów decyduje się właśnie na ten rodzaj wyświetlacza. W ramach promocji Samsunga teraz można zdobyć je ze zwrotem.

Wysokość zwrotu zależna jest od rodzaju wybranego telewizora. Największa kwota, w wysokości 2000 złotych, wróci do klienta w przypadku zakupu wyświetlacza OLED 4K w modelu S95C, mającego przekątną 77 cali. Nieco mniej, bo 1500 złotych, producent odda w przypadku 77-calowego modelu S90C oraz 65-calowego S95C.

Zwrot w wysokości 800 złotych można uzyskać po zakupie telewizorów S95B i S90C (65 cali) oraz S95C (55 cali). Najniższa kwota rzędu 500 złotych powróci do klientów, którzy zdecydują się kupić 55-calowy telewizor OLED 4K model S90C.

Zasady promocji Samsunga

Aby skorzystać z promocji w pierwszej kolejności trzeba kupić wybrany telewizor w dniach od 4 września do 1 października 2023 roku w dowolnym sklepie, zlokalizowanym na terenie Polski.

Po zakupie należy wystawić opinię na temat produktu w wybranym przez siebie miejscu. Można to zrobić na stronie promocji, w witrynie sklepu, w którym urządzenie zostało zakupione lub w porównywarce cenowej. Opinia ta ma osiągać minimum 200 znaków, a także być podpisana oceną w skali od 1 do 5 oraz hasztagami #KupNapiszOpinieOtrzymajZwrot i #PromocjaOLEDSamsung.

Zwrot za zakup telewizora OLED (źródło: Samsung)
Zwrot za zakup telewizora OLED (źródło: Samsung)

Po wykonaniu tych kroków trzeba jeszcze zarejestrować się poprzez formularz promocji w ciągu 14 dni od zakupu. Należy w nim umieścić skan dowodu zakupu, zdjęcie tabliczki znamionowej, zdjęcie numeru seryjnego wyciętego z kartonu, zdjęcie pudełka z widocznym wyciętym miejscem, a także zdjęcie lub zrzut ekranu z wpisaną opinią.

Po wykonaniu tych zadań wystarczy już oczekiwanie na zwrot, który trafi na wybrane przez klienta konto bankowe.