ROWER FERLA LAGOM ELECTRIC CARGO BIKE (Źródło: ferla)
ROWER FERLA LAGOM ELECTRIC CARGO BIKE (Źródło: ferla)

To najmocniejszy e-rower do transportu i ekologicznego życia w mieście

Kalifornijska firma Ferla zaprezentowała swój nowy model elektrycznego jednośladu. Potężny rower został zaprojektowany do transportu i zrównoważonego życia w mieście.

Elektryczne jednoślady w natarciu

Rynek elektrycznych jednośladów puchnie i puchnie – każdy znajdzie coś dla siebie. Wyczynowy rower górski, wytrzymały koń pociągowy, wycieczkowy maratonista, miastowy maluch… Co jednak, jeśli jesteś fanem jednośladów, ale potrzebujesz wozić ciężkie przedmioty / dzieci / partnera ze sobą? W takim wypadku firma Ferla ma coś dla ciebie.

Firma z Kalifornii zaprezentowała swój nowy model Ferla Lagom – najpotężniejszy elektryczny rower cargo z długim ogonem, jaki dotąd zbudowano. Zaprojektowany z myślą o życiu w mieście model wyposażono w silnik z napędem pośrednim Ferla Performance Line o mocy 1000 W i akumulator o zasięgu 225 kilometrów. Specjalny układ napędowy z karbonu zastępuje tradycyjny łańcuch i został zaprojektowany tak, aby był łatwy w utrzymaniu i nie wymagał smarowania.

ROWER FERLA LAGOM ELECTRIC CARGO BIKE (Źródło: ferla)
ROWER FERLA LAGOM ELECTRIC CARGO BIKE (Źródło: ferla)

Tym jednośladem przewieziesz (prawie) całą rodzinę

Ferla Lagom, dzięki możliwości łatwego złożenia, można łatwo przechowywać w pozycji pionowej. Jest także bardzo wszechstronny – zdolny do przewozu trzech pasażerów i do 200 kilogramów, Lagom jest idealny dla tych, którzy chcą przewozić dzieci lub zwierzęta.

Dzięki powierzchni ładunkowej i ładowności Lagom może przewozić duże przedmioty, takie jak skrzynki z napojami, materiały ogrodnicze, budowlane czy meble. Ostatecznie Lagom można dostosować do każdej sytuacji. Jednoślad może rosnąć i zmieniać się wraz z potrzebami rodziny. To zasługa smukłej, przedłużonej ramy.

Model został zaprojektowany w szczególności dla świadomych milenialsów z miast, którzy wybierają inne środki transportu niż pokolenie ich rodziców. Nasz Lagom z długim ogonem nie tylko spełnia tę potrzebę z punktu widzenia designu, ale podnosi też poprzeczkę w kwestii jakości, ponieważ zbudowaliśmy Lagoma z najwyższej jakości komponentów.

Feras Bashnak, założyciel i dyrektor generalny Ferla Family Bikes

Ceny Ferla Lagom zaczynają się od 3999 dolarów.