Yale Approach (shopyalehome.com)
Yale Approach (shopyalehome.com)

Yale Approach to nowoczesny smart zamek z Wi-Fi i klawiaturą

Czy zdarzyło Ci się kiedyś stanąć przed zamkniętymi drzwiami własnego domu, przetrząsając wszystkie kieszenie w poszukiwaniu kluczy? Yale, lider w dziedzinie bezpieczeństwa domowego, ma na to rozwiązanie, wprowadzając inteligentny zamek.

Proste rozwiązanie dla każdego

Producent wprowadza na rynek nowy produkt, który może sprawić, że klucze staną się przeszłością. Yale Approach w połączeniu z bezprzewodową klawiaturą Yale oferuje nowoczesne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i wygodę. Co więcej, jego instalacja, jak obiecuje producent, ma być niezwykle prosta i każdy użytkownik powinien poradzić sobie sam, bez potrzeby wzywania fachowca. Ma wystarczyć zaledwie 10 minut na to, aby cieszyć się inteligentnym zamkiem, który nie wymaga wymiany dotychczasowych kluczy, co czyni go idealnym dla wynajmujących.

Zamek wyposażono w Wi-Fi, co oznacza, że można nim zarządzać z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji na telefonie. Funkcje Auto-Lock i Auto-Unlock automatycznie zabezpieczą dom, gdy tylko domownik go opuści lub do niego wróci. Co więcej, produkt jest dyskretny, a jego design stworzono z myślą o minimalizmie i elegancji. Dostępny w kolorach czarnym i srebrnym, ma wpisywać się w estetykę nowoczesnych wnętrz. Firma ma w planach również wprowadzenie w tym roku modelu Yale Keypad Touch z czytnikiem linii papilarnych.

Yale Approach (shopyalehome.com)
Inteligentny zamek Yale Approach (shopyalehome.com)

Klawiatura to gadżet z podświetlanym ekranem, który dopełnia system. Pozwala na bezkluczowe otwieranie drzwi za pomocą kodu, co jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla właściciela domu, ale i również dla jego zaufanych gości, czy też podnajmujących lokal. Nie trzeba obawiać się już o zagubione klucze — wystarczy posiadać ustalony wcześniej kod dostępu.

Yale Approach funkcja Auto-Lock (shopyalehome.com)
Funkcja Auto-Lock (shopyalehome.com)

Yale — technologia dostosowana potrzeb

Yale Approach współpracuje z najpopularniejszymi systemami inteligentnego domu, takimi jak Amazon Alexa, Google Home, Philips Hue i Samsung SmartThings. Dzięki temu produkt ma bezproblemowo dołączyć do istniejącego ekosystemu smart home domownika. Ponadto jest przygotowany do przyszłych aktualizacji do nowych standardów technologicznych, takich jak Matter.

Zestaw inteligentnego zamka wraz z klawiaturą jest już dostępny do kupienia w Stanach Zjednoczonych, a wkrótce także w Kanadzie. Można go zamówić w cenie około 733 złotych (179.99 dolarów), sam zamek natomiast kosztuje około 529 złotych (129,99 dolarów). Okaże się jeszcze, czy produkt ten trafi do Europy.