Telewizor Samsung Frame (Źródło: news.samsung.com)
Telewizor Samsung Frame (Źródło: news.samsung.com)

Telewizor Samsunga niczym obraz – teraz w promocji

Samsung The Frame to stylowy telewizor elastycznie wpasowujący się w stylistykę wnętrza. Trwa ciekawa promocja, w ramach której urządzenie można nabyć w zestawie z dedykowaną ramką magnetyczną.

Telewizory niczym dzieła sztuki

Dzisiejsze telewizory w niczym nie przypominają masywnych pudeł, z których cieszyli się nasi rodzice. Technologiczne cuda wyświetlają fotorealistyczny obraz, raczą nas orgią kolorów i mnogością dodatkowych funkcji. Niektóre nawet stały się „bezprzewodowe” , starając się jak najdelikatniej wpasować w stylistykę wnętrz i być czymś więcej niż tylko pudłem stanowiącym centrum salonu. Tego typu produktem jest The Frame Samsunga, które dostępne jest obecnie w ciekawej promocji.

The Frame to telewizor QLED z rozdzielczością 4K. Jego szczególny design sprawia, że nie do końca wiadomo czy mamy do czynienia z telewizorem, czy obrazem. Dzięki matowej powłoce ekranu ani światło sztuczne, ani naturalne nie wpływa na odbiór oglądanego serialu czy wyświetlanych dzieł sztuki. 

To ostatnie to cecha charakterystyczna The Frame, dzięki której domowy salon może zamienić się w galerię z ulubionymi obrazami. Dedykowany sklep ze sztuką Art Store daje możliwość skorzystania z ponad 2000 dzieł pochodzących z 50 najbardziej renomowanych muzeów i galerii na świecie, takich jak Luwr w Paryżu, Prado w Madrycie, galeria Tate Modern w Londynie czy Albertina w Wiedniu.

Telewizor Samsung Frame (Źródło: news.samsung.com)
Telewizor Samsung Frame (Źródło: news.samsung.com)

W promocji ekran z ramą

Aby zapewnić jeszcze głębsze doznania estetyczne do telewizora można dobrać magnetyczne ramki, których wymiana jest szybka i bardzo prosta. Do wyboru jest kombinacja pięciu kolorów – Biel, Ceglany, Jasne Drewno, Ciemne Drewno lub Beżowy oraz 2 stylów: Nowoczesny lub Klasyczny.

Dla osób pragnących upiększyć swoje wnętrza, Samsung oferuje specjalną promocję – kupując The Frame w rozmiarze od 32 do 85 cali do 26 czerwca, magnetyczną ramkę można dobrać do zestawu w cenie 1 złoty. Promocja obowiązuje w następujących sklepach: RTV EURO AGD, Media Expert, Media Markt i NeoNet.

A dla tych, którzy od telewizora oczekują funkcji telewizyjnych, a nie symulowania sztuki muzealnej – The Frame to też urządzenie, które zadba o domową rozrywkę. Jakość obrazu, odwzorowanie szczegółów i kolorów to zasługa technologii Quantum Dot ze 100% natężeniem kolorów. Dostęp do serialowo-filmowej biblioteki ułatwia Smart Hub, a z poziomu wygodnego menu wszystkie aplikacje VOD są na wyciągnięcie ręki.

Na marginesie – to nie jedyna dobra promocja na produkty Samsunga. Do 12 marca taniej można kupić również dwa telewizory Samsung QD OLED.