Secretlab MAGNUS Pro
źródło: Secretlab

Biurko Secretlab pozwoli Ci się pozbyć zbędnych kabli

Można rzec, że Secretlab jest wręcz ikoną na rynku producentów mebli dla graczy i twórców. Producent cały czas rozwija swoje portfolio o coraz to nowsze (lepsze) propozycje (w tym także tematyczne – przykładowo z gier). Tym razem nie jest inaczej. Nowe biurko firmy, czyli MAGNUS Pro, zadowoli każdego, kto kocha dobrze zorganizowany tzw. cable management – tak, aby stanowisko komputerowe było pozbawione walających się wszędzie kabli.

Co ma do zaoferowania Secretlab MAGNUS Pro?

Najnowsze biurko Secretlab powinniśmy skojarzyć przede wszystkim z elegancją i czystością – za sprawą możliwością zarządzania kablami. Na tylnej części blatu zamontowana została bowiem specjalna półka na przedłużacz, do którego podepniemy wszystkie potrzebne kable, a także przeciągniemy przez nie wszelkie potrzebne przewody do naszego komputera.

MAGNUS Pro ma na pokładzie zintegrowaną kolumnę zasilania, którą schowano w nodze biurka – na samym dole znajduje się gniazdko elektryczne do zasilania urządzeń, ale także samego biurka. Do dyspozycji użytkownika jest elektryczna regulacja wysokości w zakresie 650 – 1250 mm – na panelu znajdują się guziki do trzech gotowych ustawień użytkownika. Biurko jest w stanie utrzymać maksymalny ciężar 120 kg.

Kolejną ciekawą funkcją biurka są wymienne maty Secretlab MAGPAD Desk Mat, wykonane z przyjemnej w dotyku pluszowej eko skóry premium. Spód maty trzyma się magnetycznie konstrukcji biurka. Możliwość personalizacji MAGNUS Pro jest niesamowita – osobiście najbardziej przypada mi do gustu mata z logo Assassin’s Creed, jednak są też inne warianty do wyboru.

Biurko Secretlab pozwoli Ci się pozbyć zbędnych kabli

Taca ma także pasek podświetlenia RGB wykonany ze 123 indywidualnie sterowanych diod LED, który rozświetli nasze stanowisko! Całość można sterować przez aplikację Nanoleaf, a także głosowo przy pomocy Asystenta Google, bądź Apple HomeKit.

Dwa rozmiary, ta sama funkcjonalność

Secretlab MAGNUS Pro jest dostępny w dwóch wersjach – podstawowej o długości 1500 mm i głębokości 700 mm, a także XXL – odpowiednio 1770 mm oraz 800 mm. Biurko można personalizować przy pomocy dodatkowych gadżetów – takich jak magnetyczne kotwy na kable, ramię na monitor, uchwyt na komputer lub słuchawki, które oczywiście trzeba dokupić osobno.

Podstawowy „mniejszy” model MAGNUS Pro został wyceniony na 849 euro (równowartość w prostym przeliczeniu ~ 4020 złotych), zaś wariant XXL kosztuje 999 euro (~ 4730 złotych).